Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 937
  • Görüntüleme 30K

ismail.185

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
En çok pil ömrü saglayan rom hangisidir acaba hangi romu kurarsam kurayım ortalama hepsi saate %20 sarj yiyor franco kernel manager kullandım ama oda fayda etmedi 120hz kapatmadan nasil pil ömrünü arttırabilirim rom kernel vs öneren var mı

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
En çok pil ömrü saglayan rom hangisidir acaba hangi romu kurarsam kurayım ortalama hepsi saate %20 sarj yiyor franco kernel manager kullandım ama oda fayda etmedi 120hz kapatmadan nasil pil ömrünü arttırabilirim rom kernel vs öneren var mı
Active drain kaçtı hocam? Bir de deep sleep sorunu yok değil mi? Ekstra olarak batarya sağlığınız kaç? :)

ismail.185

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Active drain kaçtı hocam? Bir de deep sleep sorunu yok değil mi? Ekstra olarak batarya sağlığınız kaç? :)
Batarya saglıgı %74 deep slepp sorunu olmamasi icin zelo kernel kullaniyorum bu sorunu çözüyor active drain anlamadım tam olarak battery guru ile ölçüyorum pil kullanımı accubattery bende pek stabil calışmiyor yanlis ölçüyordu genelde o yuzden onu kullanmadım

ismail.185

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Batarya saglıgı %74 deep slepp sorunu olmamasi icin zelo kernel kullaniyorum bu sorunu çözüyor active drain anlamadım tam olarak battery guru ile ölçüyorum pil kullanımı accubattery bende pek stabil calışmiyor yanlis ölçüyordu genelde o yuzden onu kullanmadım
Pil sagligi konusunda emin degilim cunku bataryayi hic tam kalibre etmedim sadece 1 kere 0 indirdigimi hatirliyorum ondan sonra %70 kadar sarj ettim hic %70 in uzerine cikarmadim en azindan bu romda yani kalibre yapmadim hic o yuzden pil sagliği kesin olmayabilir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240825-225627_Battery Guru.png
    Screenshot_20240825-225627_Battery Guru.png
    222,7 KB · Görüntüleme: 6

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım