Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 786
  • Görüntüleme 27K

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
buyrun gelin bir de sizden dinleyelim tecrübeleri hocam. :)
Sonunda yükledim romu :)
Arayüz ve özellik olarak Crdroid romunun aynısı gibi. Telefon, sms ve launcher uygulamaları aynı. Yağ gibi akıyor rom :D

Uygulama klonlama özelliğini farklı yapmış. Farklı alanlar ekleyip istediğimiz sayıda klon yapabiliyoruz bu çok hoşuma gitti :)

Stock kernel KSU desteklemediği için Sleppy kernel yükledim. Uygulama yedeklerimi de yükledim. Bir kaç gün test edeceğim bakalım.

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Arayüz ve özellik olarak Crdroid romunun aynısı gibi. Telefon, sms ve launcher uygulamaları aynı. Yağ gibi akıyor rom :D

Uygulama klonlama özelliğini farklı yapmış. Farklı alanlar ekleyip istediğimiz sayıda klon yapabiliyoruz bu çok hoşuma gitti :)

Stock kernel KSU desteklemediği için Sleppy kernel yükledim. Uygulama yedeklerimi de yükledim. Bir kaç gün test edeceğim bakalım.

Begendinmi romu hocam, ses falan nasıl MIUI gibimi mesela

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

sleepy kernel kurduktan sonra olumlu veya olumsuz fark gördünüz mü performansta? ben de magisk için farklı kernel denemek istiyorum ama emin olamadım hocam.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Begendinmi romu hocam, ses falan nasıl MIUI gibimi mesela
Hocam ses olarak yorum yapamam çünkü MIUI kullanırken nasıldı hatırlamıyorum bile :) telefonda müzik dinlemek pek.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sleepy kernel kurduktan sonra olumlu veya olumsuz fark gördünüz mü performansta? ben de magisk için farklı kernel denemek istiyorum ama emin olamadım hocam.
Grupta paylaşılan meraki kernelin KSU desteklisini yükledim hocam :)

Lsposed çalışmıyor onu nasıl yapıcaz :D

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam ses olarak yorum yapamam çünkü MIUI kullanırken nasıldı hatırlamıyorum bile :) telefonda müzik dinlemek pek.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Grupta paylaşılan meraki kernelin KSU desteklisini yükledim hocam :)

Lsposed çalışmıyor onu nasıl yapıcaz :D
rom genel olarak cok basarili ancak bu tarz eksikler mevcut. zygisk de aktif olmuyor hala bende. crdroid bugün update aldı aksam bi de ona mi baksam diyorum ama bunu da birakasim yok açıkçası :D

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Sleepy kernel de nedense bende şarj kopması oluyor bir türlü kullanamadım onu

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
rom genel olarak cok basarili ancak bu tarz eksikler mevcut. zygisk de aktif olmuyor hala bende. crdroid bugün update aldı aksam bi de ona mi baksam diyorum ama bunu da birakasim yok açıkçası :D
Bu romdaki klonlama özelliği benim hayli işimi görecek. Crdroid romda farklı klonlama var ve işimi görmüyor. Bu romdaki sorunları düzelteceğim mecbur :)

Gruptan geliştiriciye yazayım bakalım

Üst Alt