Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 711
  • Görüntüleme 25K

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
İşte sorun o telefondan nasıl yapacağım:) pcdende olmadı hocam . Çünkü formatlayimca biçimi sormuyor direk format atiyor
Sd kart adaptörü ile bilgisayara takman lazım hocam. O şekilde biçimlendir kısmında dosya türü çıkıyor. Yalnız telefonda biçimlendirince de olması lazım. Sadece fat32'de 4 GB sınırı var. Exfat ve NTFS türünde bu sınır yoktu diye hatırlıyorum.

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Sd kart adaptörü ile bilgisayara takman lazım hocam. O şekilde biçimlendir kısmında dosya türü çıkıyor. Yalnız telefonda biçimlendirince de olması lazım. Sadece fat32'de 4 GB sınırı var. Exfat ve NTFS türünde bu sınır yoktu diye hatırlıyorum.

Aynen hocam işte telefon biçimlendirirken sormuyor , ve 30 gblik sdcard bomboş 4 gblik dosyayı atamadık, çok büyük uyarısı vermekte:)

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
İşte sorun o telefondan nasıl yapacağım:) pcdende olmadı hocam . Çünkü formatlayimca biçimi sormuyor direk format atiyor
Orangefox recovery kullanıyor iseniz ayarlarda manage partiton da sd kkarti seçip channge fs tıklayın
Sonra istediğiniz formatı seçin

Ben daha önce böyle yaptığımı hatırlıyorum risk size ait
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam verdiğiniz hyoerOs Zebith romu kontrol merkezli sıkıntılar mevcutmuş ve tekrardan formatlamak gerekmiş sistemi birçok kullanıcı aynı hatada. ben hiç bulaşmayayım. amahyper deneyecekseniz. ya trm 4.1 deneyin yada attıgını euro olanı. ama 4.1 i kesin deneyin kuş gibi hafif bir rom

ayrıca bu go plusu sd karta asla atamıyorum. 10gb lık dosya atılıyor bu atılmıyor nasıl ,iş anlamadım
Hafif rom dediğinin linkini alabilir miyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-07-18-12-31.png
    Screenshot_2024-08-07-18-12-31.png
    94,2 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Sd card format uygulaması indirdim. Telefonu formatlamis bütün yedeklerim gitti Allah kahretsin ya

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Format atınca zaten yedek giderdi geçmiş olsun
Hayır hocam, ben sdcarfdaki film müzik reism vide yedekler apklar telefonun hafızama atıp sdcardi fortmatladim. Ama srfsz program telefonunda formatlamis . Verilerin gideceğini elbet biliyorum bilmesem yedekler mıydım;)

OnurEvren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Evren
Cihazım
RN 10 PRO
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Scarlett romun linki ve kurulumu varsa paylaşır mısınız

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Sd card format uygulaması indirdim. Telefonu formatlamis bütün yedeklerim gitti Allah kahretsin ya
Bir daha böyle bir durumda direkt twrp üzerinden biçimlendirme yapabilirsiniz sd karta hocam. Exfat seçeneğini seçerseniz +4gb üstü dosya atabilirsiniz.

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Hayır hocam, ben sdcarfdaki film müzik reism vide yedekler apklar telefonun hafızama atıp sdcardi fortmatladim. Ama srfsz program telefonunda formatlamis . Verilerin gideceğini elbet biliyorum bilmesem yedekler mıydım;)

Keşke sProgram katletti telefonu... Yazık oldu. Onca yıllık fotoğraflara videolara....
Bir daha böyle bir durumda direkt twrp üzerinden biçimlendirme yapabilirsiniz sd karta hocam. Exfat seçeneğini seçerseniz +4gb üstü dosya atabilirsiniz.
Keşke daha önce haberim olsaydı gittik APK indirdik hocam, yedeklerin hepsini silmiş. Hayır sdcard sil dedik. Telefonu komple silmiş. 20 yıllık resimler videolar gitti arşiv gitti resmen yazık oldu vallahi ya

tesekkurler hocam bi deniyeyim. go plus romu nasıl yuklemeye deger mi:)

hocam hangi kernelle kullanıyorsun romu :)

Son düzenleme:

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Buyur hocam

ZenithX olanı orangefox 11.1_6 ile yükleyebilirsin hocam. Kağıt üzerinde çok güzel bir roma benziyor :)

hangi kerneli kullanıyorsun hocam

Üst Alt