Sohbet Kulaklık Tavsiyesi

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam kz zsn öneririm kablosu gerçekten kaliteli ancak diyelimki kabloda temazsızlık oldu kablo kulaklıklardan rahatlıkla ayrılabiliyor google'dan görsellere bakarsanız anlarsınız demek istediğimi gidip yeni kablo alıp takarsınız (25-30 tl arası) türkiyede satış yok. kulaklığı AliExpress ten indirimle 70 tl ye almıştım ayrıca kulaklığı kablosuzada çevirebilirsiniz vallahi hocam az önce destan yazdım yanlışlıkla sildim hepsini tekrardan detay yazmaya üşendim almaya niyetlenirsen detay yazayım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Philips in herhangi bir modelini tercih edebilirsin 3 sene kullandım şuan JBL e geçtim ama Philips çok sağlamdır. Hatta PC de kullandığım Philips kulaklığım 8 senesini doldurdu hala taş gibi.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Xiaomi hd pro 2 al geç

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
o var ama denemedim işte kulaklık alayım denerim. Forumda konusu vardır illaki

önce biraz araştırayım kafama yatarsa bu kulaklığı alırım internette yorumları okudum biraz, sadece ses açma tuşunun olmamasından şikayetçi herkes onun haricinde yorumlar gayet iyi
Ses açma tuşu olsa bu sefer halı yıkamasını ister insanlar :)fazla düşünmeye ve kafa yormaya gerek yok bence.ben aylar önce 399 tl ye aldım ve aldıktan sonra aylarca fiyatı düşmedi.daha yeni düşmüş fiyatı ve bu fırsatı kaçırmamak lazım.özellikle dolar 6 tl olmuşken

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam kz zsn öneririm kablosu gerçekten kaliteli ancak diyelimki kabloda temazsızlık oldu kablo kulaklıklardan rahatlıkla ayrılabiliyor google'dan görsellere bakarsanız anlarsınız demek istediğimi gidip yeni kablo alıp takarsınız (25-30 tl arası) türkiyede satış yok. kulaklığı AliExpress ten indirimle 70 tl ye almıştım ayrıca kulaklığı kablosuzada çevirebilirsiniz vallahi hocam az önce destan yazdım yanlışlıkla sildim hepsini tekrardan detay yazmaya üşendim almaya niyetlenirsen detay yazayım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ses kalitesi nasıl acaba çok farklı ve güzel birşeye benziyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
TRY 84.46 38%OFF | KZ ZSN 1BA + 1DD Ağır bas değişmeli kablo kulaklık HIFI Dört çekirdekli kontrollü müzik hareketi ZST AS10 ZS10 BA10 ES4 V80 T2 Pro

TRY 163.16 51%OFF | KZ ZS10 Kulaklık 4BA + 1 DD Hibrid Kulak Kulaklık HIFI Bas Kulaklık DJ Monitör Kulaklık Kulaklık KZ ZS6 AS10 ZST ES4 ED16 BA10

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Ses kalitesi nasıl acaba çok farklı ve güzel birşeye benziyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam gerçekten güzel yorumları okursanız herkes memnun full ses açamıyorum kulağım çınlıyor öyle yüksek sesi var basslar iyi bence çünkü ben hep 50 tl lik kulaklık aldım bana güzel gelmiş olabilir belki size güzel gelmez ama çoğunluğa bakarsak memnunlar o yüzden sizinede memnun kalacağınızı düşünüyorum şimdi gidip 120 tl ye kulaklık alacaksınız cebe felan koyunca katlanacak 2-3 ay sonra temassızlık başlıyacak doğru çöpe paranıza yazık o yüzden ben bu kulaklığı almanızı tavsiye ediyorum banada şu konuda YasPeh hocam tavsiye etmişti sağolsun bu konuyu da okuyabilirsiniz

Yardım - Kulaklık önerisi

ygider56

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Security
Konular
10
Merhaba dostlar bu aralar bir kablolu bir kulaklık almayı planlıyorum. Telefonum mi 8 bütçemde ortalama 100-120tl arasında bana önerebileceğiniz kulaklık var mıdır ? bu arada önereceğiniz kulaklığın girişinin type c veya klasik 3.5mm olması fark etmez.
audio technica cks 770is kullaniyorum tavsiye edebilirim. baslari tizleri cok iyi. birde pioneer marka kulakligim var onun modelini animsayamadim :)

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt