Yardım Kulaklık takılı iken Google asistan sürekli olarak aktif

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Öncelikle Pocophone F1 rootsuz stabil kararlı sürüm kullanıyorum son güncellemeden sonra kulaklık takılı iken Google asistan sürekli olarak aktif çalışıyor yani bunu mu sordun onu mu aradın gib sürekli çalışır durumda ayrı olarakta ses seviyesini yükseltiyor Netflix YouTube felan izleken video değiştiriyor resmen telefonu ele geçirdi kullanmadım çıldırdım virüs girmiş olabilir diye yedek almadan resim ve müzik arşivimi silip fabrika ayarlarına döndüm tekrar kurulum ve güncelleme yaptım aynı sorunlar devam ediyor Google asistan in varlığını kontrol ettim Google play den yüklü görünmüyor yükle ibaresi çıkıyor sizlerdenacill yardımlarınızı bekliyorum

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam eski sürüme dönüş yapabilirseniz yapin. Çünkü sorum yazilimsal görünüyor. Yüklediğiniz son sürümde yani.

Oyla:

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Teşekkür ederim ses ayarı kafamı karıştırdı o yüzden yazdım eski sürüme geçmeyi 1 2 gune denerim olmazsa sizlerden yardım isterim

Oyla:

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Öncelikle Pocophone F1 rootsuz stabil kararlı sürüm kullanıyorum son güncellemeden sonra kulaklık takılı iken Google asistan sürekli olarak aktif çalışıyor yani bunu mu sordun onu mu aradın gib sürekli çalışır durumda ayrı olarakta ses seviyesini yükseltiyor Netflix YouTube felan izleken video değiştiriyor resmen telefonu ele geçirdi kullanmadım çıldırdım virüs girmiş olabilir diye yedek almadan resim ve müzik arşivimi silip fabrika ayarlarına döndüm tekrar kurulum ve güncelleme yaptım aynı sorunlar devam ediyor Google asistan in varlığını kontrol ettim Google play den yüklü görünmüyor yükle ibaresi çıkıyor sizlerdenacill yardımlarınızı bekliyorum
hocam kulaklığın tuşu da bozulmuş olabilir. benim de bi ara başıma gelmişti ama sorun kulaklığın tuşundandı. simdi de öyle olabilir

Oyla:

Atmaca.1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cagri
Cihazım
Pocophone f1
Konular
5
Arkadaşlar siteye uzun zamandır giremiyorum sorun çözüldü yazamadım sizlerden özür dilerim kulaklık tuşları takılı kalıyormuş başka kulaklıkla deneyince farkettim yardım eden herkese teşekkür ediyorum

Oyla:

Xiamoi06//2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi
Konular
0
Benim kulaklıkta tuş da yok asistanı ayarlardan kapasam bile sürekli müzik dinlerken açılıyor video müzik tabi duruyor o an sesi yükseltiyor veya düşürüyor cepteyken telefon resmi deli etti bir çözümü yok mu kaç tane kulaklık denedim yeni kulaklık aldım hala sorun var millet sadece ayarlardan kapatmayı yazmış onu yapsak da arada bir müziği kesip kendisi çıkıyor ne yapacağımı şaşırdım

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Şu uygulamadan; asitani devre dışı bırakın (rootsuz da çalışıyor)

Benim kulaklıkta tuş da yok asistanı ayarlardan kapasam bile sürekli müzik dinlerken açılıyor video müzik tabi duruyor o an sesi yükseltiyor veya düşürüyor cepteyken telefon resmi deli etti bir çözümü yok mu kaç tane kulaklık denedim yeni kulaklık aldım hala sorun var millet sadece ayarlardan kapatmayı yazmış onu yapsak da arada bir müziği kesip kendisi çıkıyor ne yapacağımı şaşırdım

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci