Yardım Kulaklık Sorunu

Tr70Tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Redmi 8
Konular
1
Redmi 8 i daha yeni aldım. Kutudan kulaklık çıkmadı. Kendi kulaklığımı taktığımda ses hışırtılı geliyor. Sorun kulaklık girişinde mi acaba yoksa her kulaklık uyumlu değil mi?

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Redmi 8 i daha yeni aldım. Kutudan kulaklık çıkmadı. Kendi kulaklığımı taktığımda ses hışırtılı geliyor. Sorun kulaklık girişinde mi acaba yoksa her kulaklık uyumlu değil mi?
Cihazınız hayırlı olsun hocam, eminim denemişsinizdir, ama farklı bir kulaklıkla test ettiniz mi hatırlatmak istedim.

Oyla:

Tr70Tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Redmi 8
Konular
1
Cihazınız hayırlı olsun hocam, eminim denemişsinizdir, ama farklı bir kulaklıkla test ettiniz mi hatırlatmak istedim.
Evet denedim de aynı sorun var. Kulaklık uyumu diye bişey var mı xiaomi de bilmediğim için soruyorum.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Evet denedim de aynı sorun var. Kulaklık uyumu diye bişey var mı xiaomi de bilmediğim için soruyorum.

3.5 mm. kulaklık kullanıyorsanız, standarttır zaten. jack ı varsa "uyum sorunu", emin değilim ancak Xiaomi özelinde değil, hiç bir cihaz için yok.Kulaklığa göre sesin kalitesi değişir sadece.

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Kulaklık dan olabilir hocam. Redmi cihazımda Samsung orjinal kulaklığı var sorun yok Huawei kulaklıkla denedim yine sorun yok bende. Belki Jack girişinden olabilir bı ihtimal.

Oyla:

Tr70Tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Redmi 8
Konular
1
Kulaklık dan olabilir hocam. Redmi cihazımda Samsung orjinal kulaklığı var sorun yok Huawei kulaklıkla denedim yine sorun yok bende. Belki Jack girişinden olabilir bı ihtimal.
İki tane kulaklık denedim ikiside normalde çalışıyor. Ama buna takınca değişik sesler geliyor olmuyor. Jack girişinden olursa garanti bunu halleder herhalde dimi?

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
İki tane kulaklık denedim ikiside normalde çalışıyor. Ama buna takınca değişik sesler geliyor olmuyor. Jack girişinden olursa garanti bunu halleder herhalde dimi?
Normalinde yeni bir cihazın böyle bir sorunu, Garanti kapsamında çözülmesi gerekir. Ama Servislerin insafına artık.Nette küçük bir araştırma yapsanız,garanti konusunda o kadar çok şikayet var ki :@ Ama servislerin suistimali sadece Xiaomi için değil, tüm markalarda genel sorun. Hele sizinki gibi sürekli sök-tak yapılan bir soket için nasıl bir yaklaşımda bulunurlar muamma.Siz yine bir görüşün, ümit edelim olması gerektiği gibi sorununuzu çözsünler.

Oyla:

Tr70Tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Redmi 8
Konular
1
Normalinde yeni bir cihazın böyle bir sorunu, Garanti kapsamında çözülmesi gerekir. Ama Servislerin insafına artık.Nette küçük bir araştırma yapsanız,garanti konusunda o kadar çok şikayet var ki :@ Ama servislerin suistimali sadece Xiaomi için değil, tüm markalarda genel sorun. Hele sizinki gibi sürekli sök-tak yapılan bir soket için nasıl bir yaklaşımda bulunurlar muamma.Siz yine bir görüşün, ümit edelim olması gerektiği gibi sorununuzu çözsünler.
Çok teşekkürler hocam bakalım artık ne olacak.

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Garanti sorun varsa ücretsiz halleder hocam. Ama önce Jack girişinden olduğuna emin olun boşuna actirmayin telefonu

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yeni aldığınızı belirtmişsiniz..
Sizin yerinizde olsam değişim talep ederdim.. Yada para iadesi.. Yasal olarak bu haklarınız var, hatırlatmak istedim.. Karar sizin tabi.

Oyla:
Üst Alt