Soru Kulaklık sorunu!!

XiaomiTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür Korkma
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Selamun aleykum arkadaşlar aldığım cihazda kulaklık olmadığı için sıradan kulaklık kullanıyorum. Ancak cihaz kulaklığı tanımıyor. Yani kulaklık takılı olduğu halde Takılı Değil diyor. Ama müzik dinleyebiliyorum. Anlayamadım sebebni. Görşme yaptığım zaman ses gelyor ancak mikrofon çalışmıyor. Acaba sadece orjinal kulaklıkmı gerekiyor yoksa başka bir sorunmu var. Cihaz yeni jak girişnde sorun olduğunu sanmıyorum. Kulaklık takılı halde SS aldım onuda ekte paylaşıcam. Dediğim gibi müzik dinliyorum ama equalizer ayarı fln yapamıyorm mikrofonda aktif olmuyor kulaklığı görmüyor şimdiden teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Kulaklığı tanıyamıyor olabilir. Bende akg kulaklık ile kullanıyorum mikfonumda sizin ki gibi çalışmıyor bu cihazda. Ama takınca da kulaklık takılı diye gösteriyor. Markası ne acaba kulaklığın

Oyla:

XiaomiTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür Korkma
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Kulaklığı tanıyamıyor olabilir. Bende akg kulaklık ile kullanıyorum mikfonumda sizin ki gibi çalışmıyor bu cihazda. Ama takınca da kulaklık takılı diye gösteriyor. Markası ne acaba kulaklığın
Yazılamıcak kadarr markasız bi kulaklık. Ama ben başka da taktım yine tanımadı kulaklığı müzik çalıyor ama takılı değil gösteriyor. Çözemedim

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Dostum benim huaweiden kalma bi kulaklığım vardı, huawein orjinal kulaklığı, pocoda kullanıyorum şimdi onu, hiçbir sorun yaşamadım, ekolayzır ayarları bile aktif, görüşmede mikrofonu da normal görüşmeden daha net veriyor hatta, şans meselesi de olabilir ama jakda sorun olduğunu sanmıyorum, huawei kullanan bi arkadaşının kulaklığını dene, işe yararsa çarp :D

Oyla:

XiaomiTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür Korkma
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Dostum benim huaweiden kalma bi kulaklığım vardı, huawein orjinal kulaklığı, pocoda kullanıyorum şimdi onu, hiçbir sorun yaşamadım, ekolayzır ayarları bile aktif, görüşmede mikrofonu da normal görüşmeden daha net veriyor hatta, şans meselesi de olabilir ama jakda sorun olduğunu sanmıyorum, huawei kullanan bi arkadaşının kulaklığını dene, işe yararsa çarp :D
Eyvallah bi deniyim . Yeni huawei almış arkadaş var

Oyla:

alper2457

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Orijinal iPhone kulaklık kullanıyorum ben de bir problem yaşamadım

Oyla:

Erdemp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
P
Konular
2
Kulaklığınız triple değilse (stereo + mikrofon katmanı yoksa) bu olabilir.

Oyla:

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Aynısını bende yaşıyordum. Sorunu şu şekilde çözdüm ; kulaklığı telefona takıyordum, telefonu yeniden başlata basıyordum müzik dinleme ve telefon konuşmasını o şekilde yapabiliyordum. Ama tabii geçici bi çözüm benimkisi. Geçen hafta orjinal olmayan başka bi kulaklık aldım onunla takılıyorum

Oyla:
Üst Alt