Soru Kulaklık önerisi

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
3 tane kulaklık alacağım ve bütçelerine aşağı yazdım, kulaklıktan anlayan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Genel olarak şarkı dinlemek için telefonda kullanılacak.

Kulakiçi kablolu kulaklık maks 350 TL

Kulakiçi kablosuz maks 600 TL

Kulaküstü kablosuz (Bluetoothlu olsun) 800Tl

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Anker r100 kullanıyorum tavsiye ederim.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Kulak içi kablolu şahsen iPhone kulaklığı tercih ediyorum. Harici olarak satın alınılacak alt ve orta sınıf kulaklıklara göre çok daha kaliteli.

Kulak üstü olarak geçtiğimiz günlerde kısa süreli bir kampanya denk gelmesi üzerine JBL 510BT aldık eşim için. Bende biraz kullandım test etmek amaçlı. Konfor ve ses oldukça tatmin edici, bass sesler doygun ve hissedilir. Son seste çalarken neredeyse yanındaki adam bile dinleyebiliyor müziği. Bluetooth bağlanma hızı oldukça iyi ve henüz hiç bağlantı problemi yaşamadık. Genel olarak iyi bir kulaklık, fiyatına değer. Ses kalitesi olarak wow derecede değil, sonuçta giriş seviyesi modellerden birisi. Ayrıca SBC ve AAC kodeklerini destekliyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
aldım tavsiye ederim ses gayet tatmin edici günlük kullanımda güzel yine de internet üzerinden yorumlara bi bakıp fikir sahibi olabilirsiniz hocam

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Kablosuz Edifier X3s tavsiye edebilirim.
Kutusu bir tık kötü ama ses kalitesi ve bağlantı konusunda çok iyi.

kaptan-8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ridvan
Cihazım
Redmi Not 10s
Meslek
Emekli
Konular
3
Redmi Note 10s Cihazımda.... Qcy T13 Bluetooth 5.1 Kulakiçi Kablosuz kullanıyorum ses ve Bas Gayet Güzel Ben Memnunum.....

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Müzik dışında sık telefon görüşmesi de yapıyorsanız kablosuz için Edifier X3s, telefon görüşmesi çok önemli değil derseniz QCY T17 tavsiye ederim. aptX desteği olduğu için X3s aldım ben fakat QCY T17 ile müzik konusunda aşırı bir fark göremedim. Fiyatları neredeyse yarı yarıya, ben telefon görüşmesi için de kullandığımdan sorun yok bana fakat sizin tercihiniz farklı olabilir. Ek not olarak kulaklıkların ikisi de kendi uygulamalarına eklenemiyor, tuş ataması ve telefonun kendi ayarlarındakinden farklı equalizer ayarı yapılmıyor bu yüzden. QCY uygulamasında kulaklığı gösterse de ben 3 farklı telefonda da ekleyemedim uygulamasına, belki zamanla eklenir tam desteği.

Üst Alt