Soru Kulaklığımı şarj aleti olarak algılıyor

Draxler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.1
Telefon Modeli
Xiaomi Mİ 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Malum xiaomi mi 8 de jak girişi yok bende type c çoğaltıcı aldım kablolu kulaklığımı taktım algılamadı daha sonra çoğaltıcıyı çıkardım kulaklığı normal taktım yine olmadı Huawei de de olmuştu bu sorun onda şarj olarak algıladı xiaomi de de şarj olarak algılıyor düzeltme yolu varmı acaba kulaklıklar ucuz olsa boşver derim ama ikiside 250tl üstü

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Malum xiaomi mi 8 de jak girişi yok bende type c çoğaltıcı aldım kablolu kulaklığımı taktım algılamadı daha sonra çoğaltıcıyı çıkardım kulaklığı normal taktım yine olmadı Huawei de de olmuştu bu sorun onda şarj olarak algıladı xiaomi de de şarj olarak algılıyor düzeltme yolu varmı acaba kulaklıklar ucuz olsa boşver derim ama ikiside 250tl üstü
hocam jak girişi yok diyorsunuz kulaklığı normal taktım diyorsunuz o nasıl oluyor .?

Oyla:

Draxler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
2
hocam jak girişi yok diyorsunuz kulaklığı normal taktım diyorsunuz o nasıl oluyor .?
şarj doldurma yerine takıyorum kulaklığı bu yüzdende şarjım az olduğunda kulaklık takamıyorum yani ikisinden birini yapmaya zorunlu kılıyor.Bende type c çoklayıcı aldım ama kulaklığımı ona taktıktan sonra çalışmamaya başladı.Kulaklığı farklı telefonda denedim yine çalışmadı bildirimlerde usbden şarj ediliyor diye bildirim gözüküyor değiştiremedimde

Oyla:
Üst Alt