Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ben getirmiyorum bir arkadaşım ayda bir iki adet getiriyor.

iphone 7 plus 128 siyah
ya da
iphone 7 kırmızı

getiriyor

sıfır kapalı kutu genelde isviçre ya da dubai oluyor. dubai olursa facetime çalışmıyormuş. Kendi zaten satabiliyor diye ben listeye koymuyorum kaldı ki bence pahalı. Yani sahibinden'de en ucuza yurtdışı sıfır kayıtsız iphone 7 plus 128 satan kim ise o fiyat hatta üstünde satıyor.

ancak şu var o en ucuz satanlar çin ya da ABD'den aLMIŞ OLABİBİLİRLER. ABD ve çin'den alınan iphone lara Türkiye'de garanti vermiyorlar. Avrupa'dan alınanlara pasaport kayıttan sonra 1 yıl garanti veriyorlar gibi saçma şeyler var. apple ürünlerinden haz almıyorum. Bana bir soru sorsanız yanıt veremem. O nedenle bende yok demek işin aslında özeti olurdu da yine anlatmış oldum.

merdo.corleone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Samsung A510
Konular
0
ustam 800 bütçe ile sizden alınabilecek en iyi tel hangisidir acaba . Teşekkürler

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
düşük bitçe telefonlarda kar değil zarar dahi ettiğim için sırf çok sorulduğundan birkaç tane redmi note 4 ve 4x getirdim bir tane redmi note 4x siyah kaldı 875tl. Daha da uyguna fiyatlı model bende yok ben de arıyorum babama kullanmalık hatta.

goodfellas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ASIM PARLAK
Cihazım
mi 5
Konular
0
ben getirmiyorum bir arkadaşım ayda bir iki adet getiriyor.

iphone 7 plus 128 siyah
ya da
iphone 7 kırmızı

getiriyor

sıfır kapalı kutu genelde isviçre ya da dubai oluyor. dubai olursa facetime çalışmıyormuş. Kendi zaten satabiliyor diye ben listeye koymuyorum kaldı ki bence pahalı. Yani sahibinden'de en ucuza yurtdışı sıfır kayıtsız iphone 7 plus 128 satan kim ise o fiyat hatta üstünde satıyor.

ancak şu var o en ucuz satanlar çin ya da ABD'den aLMIŞ OLABİBİLİRLER. ABD ve çin'den alınan iphone lara Türkiye'de garanti vermiyorlar. Avrupa'dan alınanlara pasaport kayıttan sonra 1 yıl garanti veriyorlar gibi saçma şeyler var. apple ürünlerinden haz almıyorum. Bana bir soru sorsanız yanıt veremem. O nedenle bende yok demek işin aslında özeti olurdu da yine anlatmış oldum.
değerli cevabınız için çok teşekkür ederim.
peki sizden bir telefon alacak olsam en iyi kamerası en iyi çeken lazım bana hangi 2 ya da 3 modeli önerirsiniz koray bey. teşekkürler tekrardan.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Ben iddia edildiği gibi esnaf değilim tezgahtar da değilim ve bir müşterinin sorusu karşısında neye yönelimi olduğunu anlayamıyorum ve malı kakalayamıyorum. Bir giyim mağazasında da asla tezgahtar arkadaşların bana ilk yaklaşan olmasını kabul etmiyorum. Varsa beğendiğim birşeyin bedeni olup olmadığı gibi soruları sorarım o kadar. Sadece telefon alırken sıralama sorularım var ona göre belki yadım ederim.

1) ekran boyutu cihaz boyutu ne aralıkta 4.7 ile 6.8 inç arasında cep telefonları.
2) bütçe ne kadar.
3) ne amaçla alınacak, oyun film internet ofis

goodfellas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ASIM PARLAK
Cihazım
mi 5
Konular
0
Ben iddia edildiği gibi esnaf değilim tezgahtar da değilim ve bir müşterinin sorusu karşısında neye yönelimi olduğunu anlayamıyorum ve malı kakalayamıyorum. Bir giyim mağazasında da asla tezgahtar arkadaşların bana ilk yaklaşan olmasını kabul etmiyorum. Varsa beğendiğim birşeyin bedeni olup olmadığı gibi soruları sorarım o kadar. Sadece telefon alırken sıralama sorularım var ona göre belki yadım ederim.

1) ekran boyutu cihaz boyutu ne aralıkta 4.7 ile 6.8 inç arasında cep telefonları.
2) bütçe ne kadar.
3) ne amaçla alınacak, oyun film internet ofis
ekran boyutu önemli değil koray bey.
bütçem 1700 tl
kamera-oyun clash of clans. ve twitter.
teşekkürler.

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
Mi şifresi nasıl açılır yardımcı olabilecek biri varmı

Ekli dosyalar

• 1502610906795928545927.jpg
    1502610906795928545927.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 53

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ekran boyutu önemli değil koray bey.
bütçem 1700 tl
kamera-oyun clash of clans. ve twitter.
teşekkürler.

mi5s (sıfır faturalı alın sadece, ikinci ellerine çok istiyorlar.)
mi5s plus
mi note 2
oneplus 3t
nubia z11

bunların sıfır ve ikinci ellerini alacak bir bütçe.

mi6 64 sıfır ön ödemeliye yeter sıfıra 50-150tl daha çıkabilir.

nubia z17 üste 100 eklenerek sıfır 6 64 bulunabilir.

dnzgndz93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Gündüz
Cihazım
Değişir :)
Konular
5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt