Yardım Konuşma esnasında...

ibrahimhelvaci43

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
Arkadaşlar merhaba 1haftadır mi9t kullanıyorum birisiyle telefon görüşmesi yaptığımda görüşmeden sonra kulağım çok kızarıyor iki kulağımı da denedim sebebi nedir görüşmeden bir süre sonra geçiyor (telefonu bastırmıyorum)

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Kılıf kullanıyorsanız kulaklık çıkıntısı dan yapabilir ya da kulaklık konumu itibari ile telefonu farkın da olmadan kulağınıza bastırmak zorunda kalıyor olabilirsiniz

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ibrahimhelvaci43

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
Kılıf kullanıyorsanız kulaklık çıkıntısı dan yapabilir ya da kulaklık konumu itibari ile telefonu farkın da olmadan kulağınıza bastırmak zorunda kalıyor olabilirsiniz

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizde böyle bir sorun var mı acaba özelliklendikkat ettim bastırmıyorum telefonu

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba, Öyle bir adet yoktur bu forumda. 1 yıl oluyor buralardayım ve ilk defa birisinin konuyu güncel tutmak için uğraştığını ve bunu up yazarak yaptığını görüyorum.Sanırım siz de bunu yapmazsanız herkes daha mutlu olacaktır..

Sorununuz ile ilgili ise dilerseniz bir doktora danışın. Yada konuyu okuyacak olan diğer arkadaşların (43 kişi okumuş zaten) size cevap vermesini bekleyin..

Oyla:
Üst Alt