Soru Konuşma esnasında telefon kendini resetliyor

neco64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necat
Cihazım
Poco X3 Gt
Konular
1
Redmi Note 9 pro cihazımda aldığımdan beri olan bir sorun. Birisi ile konuşurken cihaz kendi kendine reset atıyor ve yeniden başlıyor. Tekrar açıldığında son görüştüğüm kişinin arama kaydı son görüşülenler kısmında olmuyor. Bununla ilgili garantiye gönderdim ancak sorun yok diyip geri gönderdiler. Yazılımsal olabileceğini düşündüğüm için aldığımdan beri toplamda 3 yazılım güncellemesi geldi ama nafile. Şuan 12.5.1 kurulu ve yine düzelmedi. Bu zamanda kadar toplamda 4 defa geri bildirim gönderdim. Sorun nedir?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hintli bi arkadaş geliştirici seçeneklerinden böyle bir seçeneği açmış yada kapamış siz hangi moddaysa tam tersine tıklayın işte 😄

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

neco64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necat
Cihazım
Poco X3 Gt
Konular
1
hintli bi arkadaş geliştirici seçeneklerinden böyle bir seçeneği açmış yada kapamış siz hangi moddaysa tam tersine tıklayın işte 😄

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende kapalıydı hocam. Bende açtım sonucu duruma göre yazarım 👍🏻😁

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Cihazınızı tekrar yetkili servise gönderip, durum tespit raporunu alabilirseniz (cihazda hata olmadığına dair) Tüketici hakem heyetine başvurup cihaz değişimi veya ücret iadesi isteyebilirsiniz. THH sürecine ilişkin bu forumda veya internette araştırıp hangi bilgi ve belgelerin gerekeceğini öğrenmenizde fayda var.

Oyla:

SincaneS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Rn9 proda kronik sorun. Servise gidip gelsede bir sure sonra aynı sorunla karşılaşma olanagi fazla.

Yabanci forumlarda 4,5 G den 3G'ye cekmeniz gerektiği ve sorunu boylece giderildiği soylenmis.

Bende zamaninda cok arastirdim ve bu yolu deneyerek bi nebze sorunu cozmustum

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Aynı sorun 4-5 gün önce benimde başıma geldi, MIUI 11'deyken hiç karşılaşmadım şuan global stabil 12.0.4'teyim, romdan mı kaynaklı yoksa kronik bir sorun mu çözemedim, keşke poco x3 nfc alsaydım diyorum şuan. :(

Oyla:
Üst Alt