Çözüldü konum işareti

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Google play servisleri 21.21.26 ya güncellendikten sonra ya da son birkaç gündür, sağ üstteki navigasyon işaretinin gitmemesi sorununu yaşayan oldu mu hiç

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Google play servisleri 21.21.26 ya güncellendikten sonra ya da son birkaç gündür, sağ üstteki navigasyon işaretinin gitmemesi sorununu yaşayan oldu mu hiç

Hocam, konum izinleriniz kapalı olmasına rağmen işaret gitmiyorsa cihazı bir aç kapa yapın. Eğer izin verdiyseniz ve bu uygulama izinlerinizi sürekli kullanıyorsa konum izinlerinizi kapatıp cihazı yeniden başlatın, izinleri tekrar açın. Yine düzelmezse uygulama ile ilgili sorun vardır. Yine de belirttiğiniz sürüm güncellemeyi müsait olunca bende deneyeceğim

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hocam, konum izinleriniz kapalı olmasına rağmen işaret gitmiyorsa cihazı bir aç kapa yapın. Eğer izin verdiyseniz ve bu uygulama izinlerinizi sürekli kullanıyorsa konum izinlerinizi kapatıp cihazı yeniden başlatın, izinleri tekrar açın. Yine düzelmezse uygulama ile ilgili sorun vardır. Yine de belirttiğiniz sürüm güncellemeyi müsait olunca bende deneyeceğim
Cihazım çin romunda onun için belki sadece bende sıkıntı oluyordur, konum izni google haritalar ile play servislerine açık, play servislerine açık olmadan google maps çalışmıyor, diğer her şeyi denedim, son play servisleri güncellemesine kadar böyle bir şey yoktu, play servislerine konum izni vermeyince sorun kalkıyor ama konum hizmeti kullanılmıyor o olmadan

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Cihazım çin romunda onun için belki sadece bende sıkıntı oluyordur, konum izni google haritalar ile play servislerine açık, play servislerine açık olmadan google maps çalışmıyor, diğer her şeyi denedim, son play servisleri güncellemesine kadar böyle bir şey yoktu, play servislerine konum izni vermeyince sorun kalkıyor ama konum hizmeti kullanılmıyor o olmadan
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende çin romundayım ve bende daha yeni bir sürüm varmış. Konum acik, bir sorun olmadı. İsterseniz daha yeni bir sürüm kurun

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende çin romundayım ve bende daha yeni bir sürüm varmış. Konum acik, bir sorun olmadı. İsterseniz daha yeni bir sürüm kurun
Hocam sizdeki android 11 herhalde bu güncelleme sadece onlar için, ben android 10dayım

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam sizdeki android 11 herhalde bu güncelleme sadece onlar için, ben android 10dayım
Çin beta ile android 11 deyim evet.

Sizde çin romundayim diyince, beta kullanıyorsunuz zannettim. Belki yeni guncelleme ile çözerler hocam.

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Çin beta ile android 11 deyim evet.

Sizde çin romundayim diyince, beta kullanıyorsunuz zannettim. Belki yeni guncelleme ile çözerler hocam.
Bu sorunun üzerine stabil çin romun çıktığını paylaştığınızı görmek iyi bir jest oldu :)

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Bende de bu sorun vardı dün, bugün düzeldi. Sanırım gizli güncelleme falan geldi, bilemiyorum valla.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Aynı sorun bende de var ne yapmam gerekir?

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Aynı sorun bende de var ne yapmam gerekir?
Play servislerine güncelleme gelmiş manuel yükleyince bende de çözüldü, aşağıda link bırakıyorum indirebilirsiniz, yalnız Android 10 dakiler için bu apk.

Üst Alt