Rehber Kontrol Merkezini Şeffaf Yapma [ROOT]

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Hayırlı olsun hocam sorununuz çözüldüyse ne mutlu bana. Alt segment cihazlarda bu tip değişiklikler maalesef root olmadan yapılamıyor fakat sd680 kötü bir işlemci değil sadece tam sınırlarında kullanamıyoruz miuiden kaynaklı olarak. Custom kernel kullanmak cihazda performansı inanılmaz derecede arttırıyor ben 1 ay kadar custom kernel ile kullandım gerçekten beni hiç üzmedi inanılmaz derecede akıcılaştı ama bunun sonucunda ekran süresi düşüyor ve cihaz daha fazla ısınıyor. Sorun olmaz diyorsanız deneyebilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizin cihaz note 9 mu yoksa orayı güncellemediniz mi? Note 9 da yaptıysanız modülü bütün cihazlara uygun ol
Hayırlı olsun hocam sorununuz çözüldüyse ne mutlu bana. Alt segment cihazlarda bu tip değişiklikler maalesef root olmadan yapılamıyor fakat sd680 kötü bir işlemci değil sadece tam sınırlarında kullanamıyoruz miuiden kaynaklı olarak. Custom kernel kullanmak cihazda performansı inanılmaz derecede arttırıyor ben 1 ay kadar custom kernel ile kullandım gerçekten beni hiç üzmedi inanılmaz derecede akıcılaştı ama bunun sonucunda ekran süresi düşüyor ve cihaz daha fazla ısınıyor. Sorun olmaz diyorsanız deneyebilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizin cihaz note 9 mu yoksa orayı güncellemediniz mi? Note 9 da yaptıysanız modülü bütün cihazlara uygun olarak güncelleyelim.
Note 12 turbo ve note 12 4g kullanıyorum arada dağlar kadar fark var note 12 serisinden uzak durun derim

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Bu cihazlarda çalıştığına şaşırdım modül note 11'e özel üretilmiş. Açıklamaya ekliyim

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Note 12 4g senin cihazla aynı codm takılma yapıyor gltools v.s tweak bilginiz var mı

Curwe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Curwe
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUI 13/14 & A12 - A13 Uyumludur.

Not : Bu modül Redmi Note 11 için yapılmış bir modüldür. Diğer cihazlarda nasıl bir sonuç çıkaracağını bilemeyiz
.

Note 12 4G modelinde modülün sorunsuz çalıştığı bildirildi.

Denemek isteyenler her ihtimale karşı Magisk Bootloop Saver modülünü kursunlar.

Düzenleme: Bu modül sisteme blur efektlerini eklediği gibi uygulama açılış kapanış animasyonlarını da ekliyor.

Kurulum;
1- Ekteki iki modülü kurun.
2- Cihazı yeniden başlatın ve tadını çıkarın.

Olabilecekler sonucunda bütün sorumluluklar size aittir. Modül bende sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Güle güle kullanınangel~~
Knk bunu nasıl indircez

akkayasins

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak Akkaya
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Reis bunun redmi note 13 pro 4g hyperos için olan versiyonu var mı? Ekli olan dosya benim telefonumda çalışmadı.

Üst Alt