Soru Kontrol merkezinde duvar kağıdı

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sadece duvar kağıdı eklemek için ekteki resme uygun png dosyasını ekleyip kullanabilirsiniz.
normal mod
tema adıı / com.android.systemui\res\drawable-xxhdpi klasörüne qs_control_bg.png dosyasını ekleyip.
karanlık mod
tema adıı / com.android.systemui\nightmode\res\drawable-xxhdpi klasörüne qs_control_bg.png dosyasını ekleyip.
örnek png :
komple bildirim yazılarını aşağı almak için theme_values.xml dosyasına ekteki kodu ekleyip kendinize göre ayarlamanız gerekiyor.

<dimen name="qs_control_center_header_paddingTop">130.0dp</dimen>

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Sadece duvar kağıdı eklemek için ekteki resme uygun png dosyasını ekleyip kullanabilirsiniz.
normal mod
tema adıı / com.android.systemui\res\drawable-xxhdpi klasörüne qs_control_bg.png dosyasını ekleyip.
karanlık mod
tema adıı / com.android.systemui\nightmode\res\drawable-xxhdpi klasörüne qs_control_bg.png dosyasını ekleyip.
örnek png :
komple bildirim yazılarını aşağı almak için theme_values.xml dosyasına ekteki kodu ekleyip kendinize göre ayarlamanız gerekiyor.

Hocam güzel bir tema bekliyoruz ozmn :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Emeğinize sağlık buna örnek olacak şekilde yok sanırım :)
o kısımlara girmiyorum hocam, her kullanıcının istediği farklı olunca tema kasıyor, ram harcıyor, istediğim gibi olmamış gibi gibi sorular buna da birşeyler söylerler en iyi kısmi yerler varsayılan giggle~~

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
o kısımlara girmiyorum hocam, her kullanıcının istediği farklı olunca tema kasıyor, ram harcıyor, istediğim gibi olmamış gibi gibi sorular buna da birşeyler söylerler en iyi kısmi yerler varsayılan giggle~~
Haklısınız elestirmekte bir numarayiz

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
normal mod
karanlık mod
örnek png :

Çok teşekkür ederim hocam ama artık işin orasında değilim. Çünkü bayağı uğraştım ve pek gereksinimlerimi karşılamadı, artık aradığım şey amoled uyumlu gece modu olan bir miui 12+ teması
Kullandığım telefon Mi note 10 OneOs 21.6.7

Üst Alt