Yardım Kodlama İle Ram Bilgisini Düzenleme

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar değerli forum üyeleri.
Kodlamalarda oynayarak telefon hakkında bölümündeki ram bilgisini daha fazla gösterme şansımız yok mu?
(Sanal ramden bahsetmiyorum.)

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhabalar değerli forum üyeleri.
Kodlamalarda oynayarak telefon hakkında bölümündeki ram bilgisini daha fazla gösterme şansımız yok mu?
(Sanal ramden bahsetmiyorum.)
Bu mümkün replika cihazlarda 128 GB hafıza 4gb ram yazardı halbuki 128mb ram 2 GB hafıza olurdu 😅😅😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Speactrum ve MTK işlemlerde böyle oynama var
Şuan bile replika zamzung huwai en üst amiral gemisi replika cihazlarda aynı şekilde yaplıyor😅😅

Oyla:

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Bu mümkün replika cihazlarda 128 GB hafıza 4gb ram yazardı halbuki 128mb ram 2 GB hafıza olurdu 😅😅😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Speactrum ve MTK işlemlerde böyle oynama var
Şuan bile replika zamzung huwai en üst amiral gemisi replika cihazlarda aynı şekilde yaplıyor😅😅
:D Peki nasıl yapıldığı hakkında bilginiz var mı?

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
:D Peki nasıl yapıldığı hakkında bilginiz var mı?
O konuda hiç bir fikrim yok hocam 😅😅😅
Ancak konu fake kernel olarak geçiyordu öyle hatırlıyorum. Olmayan özellikleri fake kernel editleyerek gösteriliyor diye hatırlıyorum hiç merak salmadigim için detaya girmedim 😅

Oyla:

vozroo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vozro
Cihazım
İPHONE ve poco
Konular
6
mesela pubg 30 fps veren bir cihazda ramı yüksek göstererek oyunu 60 fps yapcagını zannediyorsan yanılıyorsun. bunun için build.prop dosyaları ile oynayıp ileri düzey bir cihazın işlemci kernel bilgilerini girmen gerekir. fakat bununda şöyle bir sorunu var ben galaxy note 5 cihazda denedigimde cihazı kapatıgında açılmıyor. xiaomi veya farklı bir modelde hiç denemedim. ama bence aynı sorunu hepsinde yaşarsın. bu yüzden çok fazla araştırmaya girip kernel düzenlemeye falan bak bulursun.

Oyla:

torun7042

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Torun
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
mesela pubg 30 fps veren bir cihazda ramı yüksek göstererek oyunu 60 fps yapcagını zannediyorsan yanılıyorsun. bunun için build.prop dosyaları ile oynayıp ileri düzey bir cihazın işlemci kernel bilgilerini girmen gerekir. fakat bununda şöyle bir sorunu var ben galaxy note 5 cihazda denedigimde cihazı kapatıgında açılmıyor. xiaomi veya farklı bir modelde hiç denemedim. ama bence aynı sorunu hepsinde yaşarsın. bu yüzden çok fazla araştırmaya girip kernel düzenlemeye falan bak bulursun.
O kadar cahil değilim hocam rami yüksek göstermek oyunlarda bir işe yaramayacak onu biliyorum.Ben başka bir nedenden dolayı soruyorum :D

Oyla:

vozroo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vozro
Cihazım
İPHONE ve poco
Konular
6
O kadar cahil değilim hocam rami yüksek göstermek oyunlarda bir işe yaramayacak onu biliyorum.Ben başka bir nedenden dolayı soruyorum :D
sadece ramı yüksek göstereyim diyorsan build.prop ile olması gerek

Oyla:
Üst Alt