Soru Klavye hakkında

O2by

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba,

Iphone 7 Plus'dan Mi Note 10 Lite'a geçiş yaparak aranıza katıldım. Telefondan oldukça memnunum (arama sensör sorunu hariç) fakat yaşadığım bir sıkıntı iphone da ki klavye seriliğini bu cihazda yakalayamıyorum google ın klavyesi bana pek başarılı gelmedi, tavsiye edebileceğiniz başka klavye veya ipuçları varsa paylaşabilir misiniz ?

Teşekkürler

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
verdiğim linki size atmadan önce test etmiştim, yine test ettim link bende çalışıyor. klavyeyi beğenmeniz hoşuma gitti benim de 1 numaralı klavyemdir kendileri. Sony, Xperia klavyeyi neden geliştirmeyi bıraktı ve swiftkeye geçti hiç bilmiyorum büyük aptallık.
SwiftKey öneri tahmin menakizması çok iyi çalışıyor çünkü.
Otomatik düzeltmeyi kapatıp bir kaç küçük ayar yapılınca şahane oluyor. Yıllar yıllar önce SwiftKey ücretliyken kullanmaya başladım daha hala devam ediyorum.

Oyla:

amputebülent

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Han
Cihazım
P9 Lite 2017
Meslek
Öğrenci
Konular
10
SwiftKey öneri tahmin menakizması çok iyi çalışıyor çünkü.
Otomatik düzeltmeyi kapatıp bir kaç küçük ayar yapılınca şahane en şey oluyor. Yıllar yıllar önce SwiftKey ücretliyken kullanmaya başladım daha hala devam ediyorum.
Xperia Keyboard eskiden güncelken yaptığı öneri mekanizması çok daha üstündü. Ben sponsorluk meselesi oldugunu dusunuyorum, artık cogu telefon berbat swiftkeyi stock klavye olarak kullanıyor. Gboard Swiftkeyden çok daha güzel şuan için, bitmoji desteği de cabası.

Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Bence gboard başarılı bir klavye işaretleme hızını birazcık veya fullerseniz istediğiniz performansı alırsınız ben alıyorum ve memnunum başka bir klavyeyi indirenleri anlamıyorum |(

Oyla:

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Sony kullanırken Xperia klavye çok iyidi ama güncelleme desteği çekildikten sonra eski tadı vermeye başladı.
Facemoji, shiftkey denedim her ikiside güzel ama ben alışamadım.
G board daha çok hoşuma gidiyor boşluk tuşu ile imleç i sağa sola kaydırmak büyük kolaylık.
Onun dışında modlu rboard kullanıyorum 100 küsür tema desteği var buda cabası.

Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Gboard tema olarak güzel ama türkçe Q klavyede a ve i tuşlarının yanlarını algılamıyor.
Swift key temaları b.ktan ama serilik ve tahmini çok çok iyi. Bu yüzden Swiftkey diyorum.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Xperia Keyboard eskiden güncelken yaptığı öneri mekanizması çok daha üstündü. Ben sponsorluk meselesi oldugunu dusunuyorum, artık cogu telefon berbat swiftkeyi stock klavye olarak kullanıyor. Gboard Swiftkeyden çok daha güzel şuan için, bitmoji desteği de cabası.
Bilemiyorum ben gboard sevemedim hiç Google'ın
Gboard tema olarak güzel ama türkçe Q klavyede a ve i tuşlarının yanlarını algılamıyor.
Swift key temaları b.ktan ama serilik ve tahmini çok çok iyi. Bu yüzden Swiftkey diyorum.
İyi de SwiftKey uygulamasında tema tasarlama kısmı var. Kendi temanızı oluşturup kullanabiliyorsunuz. Bence siz çok geride kalmışsınız. İlave olarak swiftkey tema desteğine sahip olan ilk klavyelerden biri. Çok uzun sürelere dayanan bir tema arşivi var nasıl beğenecek bir şey bulamadınız anlamadım doğrusu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-12-22-40-39-789_com.touchtype.swiftkey.jpg
    Screenshot_2020-07-12-22-40-39-789_com.touchtype.swiftkey.jpg
    552,3 KB · Görüntüleme: 15
Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bilemiyorum ben gboard sevemedim hiç Google'ın

İyi de SwiftKey uygulamasında tema tasarlama kısmı var. Kendi temanızı oluşturup kullanabiliyorsunuz. Bence siz çok geride kalmışsınız. İlave olarak swiftkey tema desteğine sahip olan ilk klavyelerden biri. Çok uzun sürelere dayanan bir tema arşivi var nasıl beğenecek bir şey bulamadınız anlamadım doğrusu.
Yok dostum benim kadar ileri olan birini bulmazsın. Senin dediğin fotoğraf koyma. Tema anlayışın fotoğrafsa okey.
Swiftkeyi kullanıyorum seviyorum ama berbat temaları.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Swiftkeyde Süslü püslü olmayan sade ve büyük tuşlu kontastı iyi hiç bir tema yok.
Açılışta çıkan gri teması en iyisi ama Gboardın teması kadar göze hoş gelmiyor.

Oyla:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
5 yıldır Swiftkey kullanıyorum benim için refleks gibi oldu diyebilirim :) naçizane tavsiyemdir

Oyla:
Üst Alt