Tema Klasör Arka Planı Bulanıklaştırma

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
13
siz nasıl yaptınız bilmiyorum ama bende baya hatalara sebep oldu, telefonu sıfırlayacağım maalesef. ana ekran
simsiyah kalıyor.

TacoNikky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
RN3 pro
Konular
3
siz nasıl yaptınız bilmiyorum ama bende baya hatalara sebep oldu, telefonu sıfırlayacağım maalesef. ana ekran
simsiyah kalıyor.
Yok hocam sıfırlamayın. Root Explorer gibi bir dosya yöneticisini açın data/system/package_cache klasörüne girin. Oradaki uzun garip isimli klasörü silin. Uygulama verisi temizlenmiş olacak o şekilde açılır.

Twrp'den dalvik/cache yapsanız da olur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

simsiyah kalıyor.
Eğer ana ekran yüklenmiyor uygulama açamıyorum diyorsanız üst barı çekin ordan ayarlara gidin. Hızlı erişim (hızlı top) e girin ve oraya uygulama ekleyin. Böylece onun kısayolu çıkacak tıklayıp açabilirsiniz

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
13
Yok hocam sıfırlamayın. Root Explorer gibi bir dosya yöneticisini açın data/system/package_cache klasörüne girin. Oradaki uzun garip isimli klasörü silin. Uygulama verisi temizlenmiş olacak o şekilde açılır.

Twrp'den dalvik/cache yapsanız da olur.

Eğer ana ekran yüklenmiyor uygulama açamıyorum diyorsanız üst barı çekin ordan ayarlara gidin. Hızlı erişim (hızlı top) e girin ve oraya uygulama ekleyin. Böylece onun kısayolu çıkacak tıklayıp açabilirsiniz
bir sürü hata almama ragmen bugün farklı bişey denedim, mi launcher alpha yükledim onda blur özelliği varmış zaten. güzel de durdu ama sizinki görsellik yönünden daha güzel, o yüzden şimdi alpha launcher üzerine sizinkini deneyeceğim. olursa olur olmazsa alpha kullanırız artık.

garmae0671

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Magiskten bunu yukleyin, yeniden baslatin. Ana ekrana basili tutup bulanikligi ayarlayin.
Hocam yaptım bunu, telefonu yeniden başlattı magisk, ana ekranda simsiyah kaldı, dokunmatik kafayı yedi neye tıklarsam tıklayım boş ekranda Google asistanı açtı, ama yalnızca ana ekranda simsiyah eğer Google asistana komut verip bir uygulama açarsanız sıkıntı yok açılıyor. Magisk'i açmadı asistan bende baştan kurup yüklenme sayfasından aç dedim ve kaldırdım bu eklentiyi. Cihaz poco f2 pro

Son sayfayı okumadan yapmıştım keşke okusaydım aynı problemler bahsediliyor.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
13
Hocam yaptım bunu, telefonu yeniden başlattı magisk, ana ekranda simsiyah kaldı, dokunmatik kafayı yedi neye tıklarsam tıklayım boş ekranda Google asistanı açtı, ama yalnızca ana ekranda simsiyah eğer Google asistana komut verip bir uygulama açarsanız sıkıntı yok açılıyor. Magisk'i açmadı asistan bende baştan kurup yüklenme sayfasından aç dedim ve kaldırdım bu eklentiyi. Cihaz poco f2 pro

Son sayfayı okumadan yapmıştım keşke okusaydım aynı problemler bahsediliyor.
aynı cihaz aynı sorun oldu. size tavsiyem netten miui launcher alpha indirmeniz, blur efecti kendiliğinden var. ancak ana ekrandaki simgeler 5 tane yan yana, eger 6-7 tane koyuyorsanız modlanmışı da var

garmae0671

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
aynı cihaz aynı sorun oldu. size tavsiyem netten miui launcher alpha indirmeniz, blur efecti kendiliğinden var. ancak ana ekrandaki simgeler 5 tane yan yana, eger 6-7 tane koyuyorsanız modlanmışı da var
Ben yanyana 4 alt alta 6 kullanıyorum hocam mevcut mu miui launcher alphada

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
13
Ben yanyana 4 alt alta 6 kullanıyorum hocam mevcut mu miui launcher alphada
Var hocam, bendeki şu an bu şekilde gözüküyor. Sizdeki farklı gozukecektir tema farkından dolayı.
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt