Soru Klasik ahize sesi problemi

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Merhabalar. Benim telefonumun ahize sesi kısıldı telefona rom attıktan sonra. Bant taktiğini denedim olmadı. Dün fırça ile temizlemeyi denedim olmadı üstüne üstlük sessiz mekanda bile artık duyamıyorum. İlk sorum yazılımsal problem olma ihtimali çok düşük ama sizce var mıdır? İkinci sorum ise donanımsal ise telefonculara ahize değişimi yaptırmak mantıklı mı? Üçüncü sorum delta garantiye göndersem telefonun Bootlader kilidi açık olması sorun olur mu? Dördüncü ve son soru bu işlem delta garantide ne kadar sürer?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu Mi 6 larda ahizeden hoparlör gibi stero ses çıkışı oluyor ya ekran koruyucu vs takarken telefoncular yada kendimiz alkollü mendille siliyoruz ya ahizeye mendil denk gelse ses de azalma olur mu yada bozukluk ?

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bu Mi 6 larda ahizeden hoparlör gibi stero ses çıkışı oluyor ya ekran koruyucu vs takarken telefoncular yada kendimiz alkollü mendille siliyoruz ya ahizeye mendil denk gelse ses de azalma olur mu yada bozukluk ?

Hayır olmaz o mendiller alkollü ve uçucu.

Oyla:

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Arkadaşlar an itibarı ile problemi çözdüm. Bu süreçte diș fırçası ve koli bandı taktiğini kullandım ama olmadı. Az önce sakız ile yapıştırıp çektim ve eskisi gibi oldu shjhhj. Ince delikli olduğu için mi6 fırça ve bant taktiği çok yaramıyor direkt çiğnenmiş sakızı yapıştırın

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt