Yardım Kişiler ve Mesajlar uygulamaları tema ile uyumsuz hale neden geldi?

Paşa54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergon
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Şunuda eklemek istiyorum; ayrıca bu uyumsuz temaların problemi tema yapımcısı güncellenen MIUI sürümlerine yetiştirmeyecekse bu demektir ki şu an gördüğümüz temalar (mağazadakilerin hepsi) ilerideki MIUI sürümlerinde uyumsuz olacak mı demek ? Bence öyle lütfen sizde görüşünüzü ve bilginizi paylaşın :)

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Yahu hocam selamün aleyküm. Bendede sorun aynı bi çözüm buldun mu ? Sorunun temanın MIUI sürümü ile uyumlu olmadığını demişsiniz. Aslında temayı komple uygulayabilen bi uygulama biliyorum ama oda kalıcı değil bi süre sonra tema klasik olana dönüyor. Bu konu hakkında bi çözüm buldunuz mu ? Bende sevdiğim temalarımı kaybetmek istemiyorum :( lütfen bana,da çözümü söyler misin ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekleme;bu kahrolası Xiaomi,nin bu yanından hiç ama hiç hoşlanmadım 😡 birşeyi düzgün yapmayı bilmiyorlar yaaa 😡😡 favorilere eklediğim temayı uyumsuz olduğu için indiremiyorum. Hayır yetmezmiş gibi 4 tane temamı gizledi. Yani ne favoriden görüyorum nede arama sonucunda iki yoldan,da görünmüyor. Lanet olası Xiaomi birşeyi düzgün yapamıyorlar ಠಗಠ. Gidip SM yada HW cihaz alırım ileride ikisinide dener beğendiğimi alır öbürü iade ederim olmaz ki böyle ಠ,_」ಠ ama bu hata,yı düzeltseler çok güzel olurdu (≧▽≦)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam selamün aleyküm acaba ilgilenirseniz yukarıda yazdığımı okur musun ? Yardım lazımda 😭
Çözüm bulamadım. Başka temalar kullanmak zorunda kaldım

Paşa54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergon
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Çözüm bulamadım. Başka temalar kullanmak zorunda kaldım
MIUI rom düşürsem mutlaka olur bence. Çünkü rom güncelleme ve resetten sonra böyle oldu. Bu tip sorunların nedeni anlaşıldı; MIUI sürümü ile uyumsuz. Teşekkürler hocam. Unutmadan tekrar sorayım olur mu ? 🙄

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
MIUI rom düşürsem mutlaka olur bence. Çünkü rom güncelleme ve resetten sonra böyle oldu. Bu tip sorunların nedeni anlaşıldı; MIUI sürümü ile uyumsuz. Teşekkürler hocam. Unutmadan tekrar sorayım olur mu ? 🙄
Tabi miui sürümünden kaynaklanıyor. Benimki miui 11 ile uyumluydu. Hatta kişiler ve mesajlar uygulamalarının güncellemelerini kaldırınca temamda sorun olmuyordu ama temayı kullanmak yerine güncel miui ve uygulamayı kullanmayı tercih ettim.

Paşa54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ergon
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Tabi miui sürümünden kaynaklanıyor. Benimki miui 11 ile uyumluydu. Hatta kişiler ve mesajlar uygulamalarının güncellemelerini kaldırınca temamda sorun olmuyordu ama temayı kullanmak yerine güncel miui ve uygulamayı kullanmayı tercih ettim.
Hocam benim için en mantıklı yöntem olarak; önce temanın uyumlu olduğu MIUI sürümü (düşük olan) ile temayı indirip (hâlâ seviyor musun bilmiyorum ama yinede yöntemi açıklayayım:) sonra bu inen temanın klasörünü kopyalayıp yapıştırın. Sonraki MIUI sürümü,ne geçsen o şekilde sende var olur.not; tema aynı şekilde uyumlu değil. Ancak tema klasörünü kopyalayıp yapıştırdığın zaman tema bunu yüklü olarak algılıyor. Bende uyumsuz olduğu için yüklenmiyorlar sende yükleniyorsa ayrı mesele 🙄 senin MIUI 12,de yükleniyor 😅 farklı bi uygulama ile temayı mtz yapıp ordan fulleme temayı uygulardı. Sizide tanımış olduk:)her hangi bi konuda sohbet etmek istersen sosyal hesap bırakabilirim :) neyse herşey için teşekkürler hocam. Sizide tanımış olduk:) kendine iyi bak hoşçakal:D

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Hocam benim için en mantıklı yöntem olarak; önce temanın uyumlu olduğu MIUI sürümü (düşük olan) ile temayı indirip (hâlâ seviyor musun bilmiyorum ama yinede yöntemi açıklayayım:) sonra bu inen temanın klasörünü kopyalayıp yapıştırın. Sonraki MIUI sürümü,ne geçsen o şekilde sende var olur.not; tema aynı şekilde uyumlu değil. Ancak tema klasörünü kopyalayıp yapıştırdığın zaman tema bunu yüklü olarak algılıyor. Bende uyumsuz olduğu için yüklenmiyorlar sende yükleniyorsa ayrı mesele 🙄 senin MIUI 12,de yükleniyor 😅 farklı bi uygulama ile temayı mtz yapıp ordan fulleme temayı uygulardı. Sizide tanımış olduk:)her hangi bi konuda sohbet etmek istersen sosyal hesap bırakabilirim :) neyse herşey için teşekkürler hocam. Sizide tanımış olduk:) kendine iyi bak hoşçakal:D
Ben format, sürüm düşürme işlerini bıraktım. Root zaten hiç yapmak istemedim. Dediğin olabilir ama miui ya da uygulama uyumsuzluğu olduğu zaman bu illaki karşına çıkıyor, uyarı veriyor, mesajlar ve kişiler orijinal haline dönüyor. Ben artık uğraşmıyorum. Ben de tanıştığımıza memnun oldum. Ben de size teşekkür ederim. Görüşürüz.

Üst Alt