Çözüldü Kırılmaz cam

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Günaydın..
Kullandığınız kırılmaz cam varsa önerebilir misiniz?
Ben nano cam kaplattım iyi güzel de oldu ama çok iz bırakıyor ve kaymıyor ekranda parmağım oyun oynarken..

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Parmaklar temiz olduğu sürece oldukça kaygan. Bezen oyun oynarken parmak uçları çok terlerse takılmalar oluyor.
Parmak izi konusunda fevkalade değil, yağ tutuyor ekran ancak yinede 3-4 gün ekranı silmeseniz bile öyle rahatsız edici bir durum da oluşmuyor. O da yumuşak ketenle (t-shirt) bir aşağı bir yukarı iki hamlede lekesiz hale geliyor. haha--

Sağlamlığını şükür ki test edecek bir kaza yaşamadım. Fakat bir seferinde telefon arka cebimdeyken duvarın üzerine oturmuştum, betona gelen yeri dağıldı ve karşı tarafa doğru çatladı. Ama cihazın ekranında sıkıntı olmadı. Ayrıca o çatlak koruyucuyu halen değiştirmedim belki 9-10 ay geçmiştir. Çatlak nerdeyse görünmüyor bile. Kalkma yada hava olayı da yok. Bu koruyucu bir senedir ekranımda.

Uzun lafın kısası kaliteli bir ürün !bence!

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Parmaklar temiz olduğu sürece oldukça kaygan. Bezen oyun oynarken parmak uçları çok terlerse takılmalar oluyor.
Parmak izi konusunda fevkalade değil, yağ tutuyor ekran ancak yinede 3-4 gün ekranı silmeseniz bile öyle rahatsız edici bir durum da oluşmuyor. O da yumuşak ketenle (t-shirt) bir aşağı bir yukarı iki hamlede lekesiz hale geliyor. haha--

Sağlamlığını şükür ki test edecek bir kaza yaşamadım. Fakat bir seferinde telefon arka cebimdeyken duvarın üzerine oturmuştum, betona gelen yeri dağıldı ve karşı tarafa doğru çatladı. Ama cihazın ekranında sıkıntı olmadı. Ayrıca o çatlak koruyucuyu halen değiştirmedim belki 9-10 ay geçmiştir. Çatlak nerdeyse görünmüyor bile. Kalkma yada hava olayı da yok. Bu koruyucu bir senedir ekranımda.

Uzun lafın kısası kaliteli bir ürün !bence!

Teşekkürler hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

haha-- haha-- buyrun deneyin hocam gerçekten etkili bir yöntem bende oyun oynarken çok fazla kullanıyordum bunu gerçekten aşırı etkili ve birebir çözüm oluyor.

eğer kendinize hitap eden güzel bir kokulu pudra bulabilirseniz oyun oynarken burnunuz bayram edebilir haha--
Haklısınız hocam :)
Sonuçta pudra bu, cihaza zarar vermez diye düşünüyorum ama yine de sorayım, sıkıntı olur mu?

Son düzenleme:
Oyla:

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Teşekkürler hocam.

Sonuçta pudra bu, cihaza zarar vermez diye düşünüyorum ama yine de sorayım, sıkıntı olur mu?
birde şey var geçende gördüm nette. Parmaklara takılan parmaklıklar var. başparmaklara takılıyor :) genelde oyun severler için yapılmış. bi bak istersen. bende aynı dertten muzdaripim. terleme çok oluyor. oyun oynarken silmekten bıktım.

Pudra benzeri bide şey var giggle~~ çekirdek yerken kasenin dibinde hani bi toz oluşur. ona bandırıyordum bende. oda işe yarıyor :D parmaklıklardan alıcam ama galiba.

Oyla:

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
birde şey var geçende gördüm nette. Parmaklara takılan parmaklıklar var. başparmaklara takılıyor :) genelde oyun severler için yapılmış. bi bak istersen. bende aynı dertten muzdaripim. terleme çok oluyor. oyun oynarken silmekten bıktım.

Pudra benzeri bide şey var giggle~~ çekirdek yerken kasenin dibinde hani bi toz oluşur. ona bandırıyordum bende. oda işe yarıyor :D parmaklıklardan alıcam ama galiba.
kasenin dibindeki şey tuz,evet tuz da teri emer ama sonrasında yapış yapış bir doku bırakabilir en iyisi pudraya devam haha--

Teşekkürler hocam.

yok hocam hiçbir zararı olmaz.ekran koruyucunun üzerinden oynarsanız zaten hiç zararı olamaz.

Oyla:

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Xiaominin kendi magazasinda telefon alorken 50liraya cektirdigim cam filmi cok cok iyiyidi. Boş yere cikarttirdim sonrs 3 4 baska cam denedim yerini tutmadi. En kisa zamanda tekrar xiaomi magazasinda cektiricem.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

byersinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
25
reklam gibi olmasın ama koruma camı,kaplama ve kılıf konusunda eş,dost ve kendime her zaman buradan alırım kalite olarak gayet iyi.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

:D:D:D:D:D
Parmaklıklar gördüm hocam.. Teşekkürler.

kasenin dibindeki şey tuz,evet tuz da teri emer ama sonrasında yapış yapış bir doku bırakabilir en iyisi pudraya devam haha--

yok hocam hiçbir zararı olmaz.ekran koruyucunun üzerinden oynarsanız zaten hiç zararı olamaz.
Sağolun hocam.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Lensun On Mat ekran koruyucu aldım, aldığım arkadaş sağolsun uyguladı, taktı sorun yok.. Ne parmak izi ne başka bişi, cillop gibi oldu :D kayganlık kısmına girmiyorum bile, sanki oyun oynamak için yapılmış :) telefona ayrı bir güzellik verdi, ben memnun kaldım, şu an için sorun yok..

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Benim ekran koruyucu da bu:
Xiaominin orjinal ürünü dahil 3 tane koruyucu denedim, en iyisi bana göre bu, parmak izi bırakmama konusu, kayganlık ve koruyuculuk bakımından gayet başarılı...

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Benim ekran koruyucu da bu:
Xiaominin orjinal ürünü dahil 3 tane koruyucu denedim, en iyisi bana göre bu, parmak izi bırakmama konusu, kayganlık ve koruyuculuk bakımından gayet başarılı...
Bu biraz aşırı değil mi hocam, ekran görüntüsünü tam anlamıyla depiştirir.. Eğer ekran görüntülerinde gördüğümün aynısı ise :) yada kullanıcı olarak siz söyleyin, nasıl gidiyor :)

Oyla:
Üst Alt