Soru Kırılmaz Cam Önerisi

NeoSlayer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devid
Cihazım
Samsung
Konular
7
Merhaba.Bugün redmi 10s aldım ve kırılmaz cam almak istiyorum hangisini alayım,öneride bulunur musunuz

asauult

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ORTA
Cihazım
Redmi Note7
Konular
7
Benim önerim hayalet cam al çok iyi.
Sadece sen görebiliyorsun ve yandan bakan siyah görüyor ve okuyamıyor.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Benim önerim hayalet cam al çok iyi.
Sadece sen görebiliyorsun ve yandan bakan siyah görüyor ve okuyamıyor.
Bence hayalet camlar ekran canlılığını gereğinden fazla sömürüyor hocam. Arkadaşımın cihazıyla bir süre deneyimlemiştim, gizlilik ve şıklık bakımından cihazı üst seviyeye çıkartıyordu ; gizlilik de ayrı bir al benisi idi ama canlılığı da gereğinden fazla sömürüyordu. Alırken bunları da göz önünde bulundurmak lazım.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
202
Bende redmi note 10s telefonum için kırılmaz cam arıyorum ama kendi üzerindeki gibi kamera bölümü delikli birşey bulamadım. Satılanların neredeyse hepsi kamera bölümünü kapatan modeller

Oyla:

NeoSlayer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devid
Cihazım
Samsung
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende redmi note 10s telefonum için kırılmaz cam arıyorum ama kendi üzerindeki gibi kamera bölümü delikli birşey bulamadım. Satılanların neredeyse hepsi kamera bölümünü kapatan modeller
Ben telefonu migrostan aldım cam takılı olarak geldi ama aşırı yamuk oyuzden değiştirmek istiyorum değiştirmisken iyi bişi alayım dedim

Oyla:

asauult

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ORTA
Cihazım
Redmi Note7
Konular
7
Bence hayalet camlar ekran canlılığını gereğinden fazla sömürüyor hocam. Arkadaşımın cihazıyla bir süre deneyimlemiştim, gizlilik ve şıklık bakımından cihazı üst seviyeye çıkartıyordu ; gizlilik de ayrı bir al benisi idi ama canlılığı da gereğinden fazla sömürüyordu. Alırken bunları da göz önünde bulundurmak lazım.
O zaman 9D cam al geç kenara.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
202
Ben telefonu migrostan aldım cam takılı olarak geldi ama aşırı yamuk oyuzden değiştirmek istiyorum değiştirmisken iyi bişi alayım dedim
Bendede aynı. Kutudan koruma ile çıkıyor ama üzerindeki cam değil. Plastikten yapılmış. Ama dediğim gibi bir model bulamadım.

Oyla:

asauult

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ORTA
Cihazım
Redmi Note7
Konular
7
Bendede aynı. Kutudan koruma ile çıkıyor ama üzerindeki cam değil. Plastikten yapılmış. Ama dediğim gibi bir model bulamadım.
Note 10S'den bahsediyor galiba, çünkü Redmi 10S yok. Redmi 10, 10 Prime, 10X var.

Oyla:

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Merhaba, koruyucunun kamerasını kapatmasını istemiyorsanız. Zore Seramik Mat ekran koruyucu almanızı öneririm. Şeffaf olanların çoğu kamerayı kapatır.
Seramik Mat Ekran Koruyucu

Avantajları
* Ekranda parmak izi ve leke bırakmaz
* Kolay kolay çizilmez
* Şeffaf koruyuculara göre uzun ömürlüdür.
* Gözünüzü yormaz.
* Ben takıntılı olduğum için şeffaf ekran koruyucuda 2 aya bir değişim yapıyordum. Çünkü en ufak birşeyde çiziliyor, mat ekran koruyucuda bu konu söz konusu bile değil. Aldığım ürünün linkini aşağıya bırakıyorum piyasada en iyi markalardan biridir.

Dezavantajları
* Ekran çözünürliğünü biraz düşürüyor. ( Ekranını siz biliyorsunuzuz zaten bende mat kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok.)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba.Bugün redmi 10s aldım ve kırılmaz cam almak istiyorum hangisini alayım,öneride bulunur musunuz
Mat almanı tavsiye ederim şeffaf alınca hemen çiziliyor eğer çizilmesin ben uzun süre kullanmak istiyorum dersen kesinlikle mat. Mat kullanmam bende takıntı yok dersen nano alabilirsin aşağıya linklerini bırakıyorum hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
202
Merhaba, koruyucunun kamerasını kapatmasını istemiyorsanız. Zore Seramik Mat ekran koruyucu almanızı öneririm. Şeffaf olanların çoğu kamerayı kapatır.
Seramik Mat Ekran Koruyucu

Avantajları
* Ekranda parmak izi ve leke bırakmaz
* Kolay kolay çizilmez
* Şeffaf koruyuculara göre uzun ömürlüdür.
* Gözünüzü yormaz.
* Ben takıntılı olduğum için şeffaf ekran koruyucuda 2 aya bir değişim yapıyordum. Çünkü en ufak birşeyde çiziliyor, mat ekran koruyucuda bu konu söz konusu bile değil. Aldığım ürünün linkini aşağıya bırakıyorum piyasada en iyi markalardan biridir.

Dezavantajları
* Ekran çözünürliğünü biraz düşürüyor. ( Ekranını siz biliyorsunuzuz zaten bende mat kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok.)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mat almanı tavsiye ederim şeffaf alınca hemen çiziliyor eğer çizilmesin ben uzun süre kullanmak istiyorum dersen kesinlikle mat. Mat kullanmam bende takıntı yok dersen nano alabilirsin aşağıya linklerini bırakıyorum hayırlı olsun.

İkinci gönderdiğiniz link deki görsele bakarsak kamera deliği bulunuyor. Tam benim istediğim gibi. Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt