Sohbet Kimler Pocophone F1 kullanıyor?

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Maliyetleri düşürüp performans ve batarya için kasmışlar zaten telefonda. Örneğin 2. Kamera 5 mp, ois yok. Ama sd845 4000/4100 mah (tam hatırlayamadım) batarya var. Bence telefondan ne istediğinize bağlı, mantıklı bi seçim olmuş hocam güle güle kullanın :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklısın hocam. Kamera telefonda benim için önemli degil olmasa da olur yani o derece :) ayda ortalama 4 ya da 5 resim çekiyorum açıkçası. İşimden dolayı batarya çok önemli diyebilirim. Ayrıca telefonda menuler olsun programlar olsun takılma olmayacak oldu mu soğuyorum o telefondan :) Şu an için tam anlamıyla ihtiyaçlarımı karşılıyor poco.

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
19
6/64 modeli 3500TL ekran gorilla glass 3 kapak plastik ois yok. Ama bide mi 8e bak 3700 TL gorilla glass cam kapak ois var kamera daha iyi tek farkı 600mAh'lik batarya farkı ki buda almak için bir neden değil bence

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
6/64 modeli 3500TL ekran gorilla glass 3 kapak plastik ois yok. Ama bide mi 8e bak 3700 TL gorilla glass cam kapak ois var kamera daha iyi tek farkı 600mAh'lik batarya farkı ki buda almak için bir neden değil bence

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş ben aldıgım da 2500 TL falandı. Mi 8 de 3100 e veriyordu. Arada 600 tl oynuyor. Mi mix ve mi mix 2 kullanan birisiyim. İkisi de seramik yapısından dolayı tek düşürme de kırdım. Ayrıca mi 8 arkadaşım kullanıyordu ve bir defa elinden düştü arkası komple çatladı.
Plastik dedigin dışarda 3bucukçular da satılan plastikten degil herhalde :) Gayet kaliteli malzemeden yapılmış ele alınca anlaşılıyor zaten.

Kamera çok nadir kullanan birisi olarak, bana çok profesyonel bile geliyor kamera kalitesi. 600mah dedigin ise amazfit bip saatim oldugundan sürekli bluetooth açık diye çok iyi gidiyor.

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Yıllardır ilk defa sabah çekip akşam takıyorum şarja telefonu. Hız desen efsane. Kamerası da tatmin edici. İyi ki de almışım diyorum :)

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Yıllardır ilk defa sabah çekip akşam takıyorum şarja telefonu. Hız desen efsane. Kamerası da tatmin edici. İyi ki de almışım diyorum :)
Güle güle kullan hocam söylenenlere bakma çok çok güzel bir telefon :)

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Bende almayı düşünüyorum ama 3000 ve üstü vermekte istemiyorum :D

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Kardeş ben aldıgım da 2500 TL falandı. Mi 8 de 3100 e veriyordu. Arada 600 tl oynuyor. Mi mix ve mi mix 2 kullanan birisiyim. İkisi de seramik yapısından dolayı tek düşürme de kırdım. Ayrıca mi 8 arkadaşım kullanıyordu ve bir defa elinden düştü arkası komple çatladı.
Plastik dedigin dışarda 3bucukçular da satılan plastikten degil herhalde :) Gayet kaliteli malzemeden yapılmış ele alınca anlaşılıyor zaten.

Kamera çok nadir kullanan birisi olarak, bana çok profesyonel bile geliyor kamera kalitesi. 600mah dedigin ise amazfit bip saatim oldugundan sürekli bluetooth açık diye çok iyi gidiyor.
Hocam amazfit bipin orijinal kayışı sizde de allerji yaptı mı? Özellikle antrenmanda terledikten sonra cildimi tahriş etti de

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Güle güle kullan hocam söylenenlere bakma çok çok güze
Hocam amazfit bipin orijinal kayışı sizde de allerji yaptı mı? Özellikle antrenmanda terledikten sonra cildimi tahriş etti de

Yok kardeşim yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve Şanlıurfa'nın sıcağında bayağı terliyoruz ama bir sorun olmadı.

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Bir telefon için karşılaştırma yapacağınız zaman ne için kullandığınıza neye önem verdiğinizi söylemeniz her zaman için önemli. Bana göre de nokia 6600 çok süper bi telefon, bataryası bir hafta gidiyor. Telefondan ne istediğinizi bilirseniz ihtiyacınızı karşılayacak şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Arkadaş diyor ki kamera önemli değil öbürü yorum olarak onun kamerası için o para verilir. Kardeşim adam kullanmıyor işte kamerayı. Niye versin 200 lira da olsa 500 lira da olsa. Adamın önceliği bataryaysa ona odaklanmak lazım.

Üst Alt