Sohbet Kimler Pocophone F1 kullanıyor?

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Bir telefon için karşılaştırma yapacağınız zaman ne için kullandığınıza neye önem verdiğinizi söylemeniz her zaman için önemli. Bana göre de nokia 6600 çok süper bi telefon, bataryası bir hafta gidiyor. Telefondan ne istediğinizi bilirseniz ihtiyacınızı karşılayacak şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Arkadaş diyor ki kamera önemli değil öbürü yorum olarak onun kamerası için o para verilir. Kardeşim adam kullanmıyor işte kamerayı. Niye versin 200 lira da olsa 500 lira da olsa. Adamın önceliği bataryaysa ona odaklanmak lazım.
Hayır onlar ne diyosa o. haha--
Mantıklı düşünmek ne güzel meziyethandshake~~

scimen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri Cimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Yıllardır ilk defa sabah çekip akşam takıyorum şarja telefonu. Hız desen efsane. Kamerası da tatmin edici. İyi ki de almışım diyorum :)
İşlemci hızı ve pil ömrü zaten çekici yapan. Çok da iyi çalışıyor. En son global 9.6.22 ye güncelledim.
Samsung Note8 telefonumu kullanmıyorum . Mi8 ya da mix2-3 önemli değil. Telefon seni takilmalari ve pil ömrü ile yarı yolda bırakmayacak . Plastik olması extra iyi. Kırılma derdi yok.
Yurtdışından fiziki çift sim kartlı iPhone Xs Max Alana kadar bu telefon ile devam.
Ayrıca yurtdışından 300 USD ye aldığımi da ekleyeyim .

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
İşlemci hızı ve pil ömrü zaten çekici yapan. Çok da iyi çalışıyor. En son global 9.6.22 ye güncelledim.
Samsung Note8 telefonumu kullanmıyorum . Mi8 ya da mix2-3 önemli değil. Telefon seni takilmalari ve pil ömrü ile yarı yolda bırakmayacak . Plastik olması extra iyi. Kırılma derdi yok.
Yurtdışından fiziki çift sim kartlı iPhone Xs Max Alana kadar bu telefon ile devam.
Ayrıca yurtdışından 300 USD ye aldığımi da ekleyeyim .

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Güle güle kullanın hocam :)

Alen007

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alen
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Merhaba pacophone 8 gb ram hangı ulkelerde satılıyor bılenınız varsa yardımlarınızı beklıyorum

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
benim oglanada 4 ay önce pasaport kayıtlı oneplus 5t almıştım.. oda tutturdu poco ile takas yapalım diye.. aranızda alıp beğenmeyen varsa veya OnePlus 5T deniyeyim diyen var ise Takasa açığım

Gokhanergen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Pocofone f1
Konular
1
Cuma indiriminden ekstra kupon kullanarak n11 üzerinden 128 GB 2570 TL ye aldım.

lrodash

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğrahan
Cihazım
Yok
Konular
1
1680 liraya aldım. Telefondan çok memnunum.

roko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
pocophone f1
Konular
3
ben yeni kullanmaya başladım bakalım performans falana kvk garantili 3000 civarına aldım

Üst Alt