Yardım kilitli cıhazın usb hata ayıklama modu nasıl açılır

58yusuf1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rom
Cihazım
Resmi Note 3
Konular
17
k40 gaming model cihazım fastboot modda kaldı twrp veya mi flashdan rom atılmıyor usb hata ayıklama hatası veriyor yardım eden olursa sevinirim

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Burdaki araçla kilidini direkt açsanız olur gbi ama twrp varsa zaten kilidi açmışsınız herhalde

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
usb hata ayıklama açık cihazlarda adb komutlarını kullanabilmek için gerekli izindir. fastboot modda usb hata ayıklama ile bir işiniz yok. Fastboot modda işlem yapabilmek için bootloader kilidi açık olması yeterli. Bu cihaz için ücretli destek almanızı öneririm çünkü ücretsiz araçlar ile kilit açma durumunda vbmeta bozulma riski mevcut. Ücretli Onarımlar

58yusuf1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rom
Cihazım
Resmi Note 3
Konular
17
Burdaki araçla kilidini direkt açsanız olur gbi ama twrp varsa zaten kilidi açmışsınız herhalde

çok sağol hocam halletim eyvallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

usb hata ayıklama açık cihazlarda adb komutlarını kullanabilmek için gerekli izindir. fastboot modda usb hata ayıklama ile bir işiniz yok. Fastboot modda işlem yapabilmek için bootloader kilidi açık olması yeterli. Bu cihaz için ücretli destek almanızı öneririm çünkü ücretsiz araçlar ile kilit açma durumunda vbmeta bozulma riski mevcut. Ücretli Onarımlar
hallettik hocam sağolasın

Üst Alt