Kilit Ekranındaki Müzik Duvar Kağıdı

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Merhaba degerli hocalarim.Kilit ekranindaki muzik uygulmasina ait duvar kagidini degistirebiliyor muyuz? Duzgun anlatamamis olabilirim kusura bakmayin.

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Cvp: Kilit ekranindaki muzik duvar kagidi

cantara pid=3918 dateline=1403532025' Alıntı:
Aşağıdaki gibi olan mı hocam?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Hocam 2. resimdeki standart temada olan duvar kağıdı ya onu değiştirebiliyor muyum? 1.sine mi değiştiriliyor yoksa? Aslında merak ettiğim herhangi bir resmi o bölüme yerleştirebiliyor muyum?

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam acaba ben eksik yada yanlış mı biliyorum?
Müzik uygulaması arka plana çalan müzik ile ilgili albüm kapağı gibi görseller ve şarkı sözleri gibi arka planlar koyuyor. Yani her şarkıda zaten değişiyor. Bu yüzden ne değiştirilmek isteniyor anlamadım. Resimde de görüldüğü gibi Lady Gaga şarkısı çalarken yada pause edilmişken arka planda onun resmi var.
Şu var, eğer şarkı ile ilgili bir bilgi, albüm kapağı v.s. yoksa standart arka plan geliyor. Acaba o mu kastediliyor?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Cvp: Kilit Ekranındaki Müzik Duvar Kağıdı

chatin_62 pid=3941 dateline=1403547222' Alıntı:
Müzik uygulaması arka plana çalan müzik ile ilgili albüm kapağı gibi görseller ve şarkı sözleri gibi arka planlar koyuyor. Yani her şarkıda zaten değişiyor. Bu yüzden ne değiştirilmek isteniyor anlamadım. Resimde de görüldüğü gibi Lady Gaga şarkısı çalarken yada pause edilmişken arka planda onun resmi var.
Şu var, eğer şarkı ile ilgili bir bilgi, albüm kapağı v.s. yoksa standart arka plan geliyor. Acaba o mu kastediliyor?

Hocam maalesef orjinal müzikler kullanmadığım için dediğinizin olup olmadığı konusunda bilgim yok.Yalnız temaya bağlı olarak değişen kilit ekranında çift tıklamayla açtığımız bölümdeki arkaplandan bahsetmiştim.Daha açıklayıcı olur umarım.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Kilit Ekranındaki Müzik Duvar Kağıdı

DreDroid' Alıntı:
chatin_62 pid=3941 dateline=1403547222' Alıntı:

Hocam maalesef orjinal müzikler kullanmadığım için dediğinizin olup olmadığı konusunda bilgim yok.Yalnız temaya bağlı olarak değişen kilit ekranında çift tıklamayla açtığımız bölümdeki arkaplandan bahsetmiştim.Daha açıklayıcı olur umarım.

Orjinal olmasına gerek yok. mp3IDTag yazılımları ile ister albüm kapaklarını, isterseniz şarkı sözlerini de ekleyerek, mp3'lerin içine gömebiliyorsunuz.
Eğer ben uğraşamam derseniz, müzik player ayarlarından otomatik olarak şarkı bilgilerini almanız da mümkün. Resme baktığınızda Lady Gaga olan ekran kilidi bu özellikle bu hale gelmiştir.

Oyla:
Üst Alt