Soru Kilit Ekranında Mesaj İçeriğini Gizleme

• Konbuyu başlatan Brkdzmn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 59K

Brkdzmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
brk
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Arkadaşlar çok aradım bulamadım muhtemelen yok ama yine de sormak istiyorum. Bu telefonda kilit ekranında WhatsApptan veya diğer uygulamalardan gelen mesajların içeriğini ve kimin gönderdiğini gizlemek istiyorum. Yani ekran kilidini açınca içeriği gözüksün. Bunu nasıl yapabilirim?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Miui sistemlerde sadece bildirim içeriğini gizlemenbir imkan malesef yok :( Tek çare komple kilit ekranında gizlemek malesef.

Oyla:

selin7502

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
selin
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Ben çaresini buldum
ayarlar - kilit ekranı - gelişmiş ayarlar - kilit ekranında , tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle ..

deyince sadece bildirim geliyor mesaj içeriği gözükmüyor :)

Oyla:

Mi9tumut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Arkadaşlar çok aradım bulamadım muhtemelen yok ama yine de sormak istiyorum. Bu telefonda kilit ekranında WhatsApptan veya diğer uygulamalardan gelen mesajların içeriğini ve kimin gönderdiğini gizlemek istiyorum. Yani ekran kilidini açınca içeriği gözüksün. Bunu nasıl yapabilirim?

Dediğiniz şey kilit ekranında bildirim gelsin ama gizli olsun ise kilit ekranı ve parola → gelişmiş ayarlar → kilit ekranında kısmında mevcuy

Oyla:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Ben çaresini buldum
ayarlar - kilit ekranı - gelişmiş ayarlar - kilit ekranında , tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle ..

deyince sadece bildirim geliyor mesaj içeriği gözükmüyor :)
Ben yaptım. Her mesajda çalışıyor ama müzik uygulamasının bildirimi gözüküyor müzik çalarken kilit ekranında.

Oyla:

Feruzgar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Feride
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0

Bende bulamıyordum sonunda buldum !!!

Ayarlar bölümünden "bildirimler" e tıklayın sonra karşınıza sırasıyla tüm uygulamalar gelecek "whatsapp"a tıklayın daha sonra da sohbetler bölümünden "mesaj bildirimleri" ve "grup bildirimleri" sırasıyla tıklayacaksınız ve en altta yazan "kilit ekranında bölümünden sırasıyla bildirim içeriklerini gizle" seçeneğini seçeceksiniz, diğer bildirimleri de kilit ekranında gizlemek istiyorsanız "Diğer" bölümünü seçerek gizleyenilirsiniz

Oyla:

Knry

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Damla
Cihazım
Xiaomi not 8
Konular
0

Ayarlara girin ordn bildirime girin kilit ekran bildirimi yazar orduya tıklayın biçim yazıyo orda ona tikliyarak bildirimi göster fakat içeriği gizle yazıyo inada tıklarsanız bildirim kilit ekranında gözükür fakat içeriği gözükmez

Oyla:

M.Batuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Ben telefonumu şifreli kullanan biriydim . Sonra sifremi kaldırdım sonra dikkat ettim bildirim içeriği gözükmeye başladı . Sifre koydum tekrar düzeldi . Sizde sifresiz kullanıyorsanız belki ondan gelmiyordur

Oyla:
Üst Alt