Yardım Kilit açarken hata

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam nasıl açtınız bu konuyu açan kişi benim arkadaşım cihaz hala aynı hatayı veriyor nasıl çözdünüz

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
hocam nasıl açtınız bu konuyu açan kişi benim arkadaşım cihaz hala aynı hatayı veriyor nasıl çözdünüz
Xiaomi Topluluğu uygulamasını kurup, görevleri yerine getirip gold üye olana kadar sanırım level 5 te oluyormuş devam edeceğiz. açtım diyeni canlı görmedim 1 haftadır yetkili hesap server aradık o da yok kapalı. cihazı satanlara bakın hep arka foto çekili, 1 hafta sonra bootloader açılır global yaparız diyenlere inanmayın öyle bir dünya yok !

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Xiaomi Topluluğu uygulamasını kurup, görevleri yerine getirip gold üye olana kadar sanırım level 5 te oluyormuş devam edeceğiz. açtım diyeni canlı görmedim 1 haftadır yetkili hesap server aradık o da yok kapalı. cihazı satanlara bakın hep arka foto çekili, 1 hafta sonra bootloader açılır global yaparız diyenlere inanmayın öyle bir dünya yok !
tamamdır hocam bayağı pişman etti bu kilit olayı 1 haftaya açılır diye satan çok kişi var

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
tamamdır hocam bayağı pişman etti bu kilit olayı 1 haftaya açılır diye satan çok kişi var
o şekilde satan da bilmiyor ki, almış satmış. bizde bir haftada açılır diye zıpladık sonuç ortada. yapacak bir şey yok

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
o şekilde satan da bilmiyor ki, almış satmış. bizde bir haftada açılır diye zıpladık sonuç ortada. yapacak bir şey yok
biz de bekledik olmadı zaten dediğin gibi satanların çoğu bilmiyor çin cihazlardan uzak durmak lazım aslında

omerbulum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 12Pro Plus
Konular
8
merhabalar sizlerde bulunan cihazın model kodu 23090RA98C midir? Duyduğum kadarıyla bazı cihazlarda türkçe menü varmış bu kodlu cihazlar türkçe olduğu söyleniyor

hizan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
huawei p20 pro
Konular
4
İyi günler kilit açarken görseldeki hatayı alıyorum günlerdir düzelmedi farklı hesaplar ile denedim olmadı yeniden başlat bir süre bekle kapat aç hiçbiri işe yaramadı ne yapabilirim bu kilit nası açılır? Telefon çin cihazı
buradan mi hesbını gireceksin pc den de proğram ile açacaksın

mesut71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
Benim denemediğim yöntem kalmadı en son recovery rom yükledim india ve taiwan, cihaz hataya düştü açılma ekranından recovery moda geri dönüyordu, mi assistant ile zar zor acabildim , benden size tavsiye şimdilik kurcalamayin biraz zamab geçsin bootloader için çözüm bulunur ondan sonra imei kayıt işine bakarız. Ufak bi WhatsApp grubu kursak çözüm bulan olursa haberdar oluruz birbirimizden

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
Yetkili hesap ile açtırdım, eea rom kurdum miss..
hacım hocam reis gibi saçma sapan özelden mesaj yazmayın, yetkili hesap ne araştırın, site ücretli onarım yapıyor zaten.

Ekli dosyalar

• 1706517346314.jpg
    1706517346314.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 78
  • 1706517346326.jpeg
    1706517346326.jpeg
    2,1 MB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Üst Alt