Soru Kılıf önerir misiniz?

fterim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
9t pro
Konular
1
Merhabalar. Xiaomi Mi 9T Pro cihazıma kılıf arıyorum. Cihazı 1 senedir kullanıyorum 3 farklı kılıf kullandım. En çok kendi kutusundan çıkan kılıf hoşuma gitti. O kılıfa benzer bir kılıf var mı? Aslında telefonun tasarımından dolayı şeffaf kılıf kullanmak istiyorum ama çabuk sararıyorlar veya benim aldıklarım çok dandikti. En fazla 50 TL'ye ince kılıf önerebilir misiniz?

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Merhabalar. Xiaomi Mi 9T Pro cihazıma kılıf arıyorum. Cihazı 1 senedir kullanıyorum 3 farklı kılıf kullandım. En çok kendi kutusundan çıkan kılıf hoşuma gitti. O kılıfa benzer bir kılıf var mı? Aslında telefonun tasarımından dolayı şeffaf kılıf kullanmak istiyorum ama çabuk sararıyorlar veya benim aldıklarım çok dandikti. En fazla 50 TL'ye ince kılıf önerebilir misiniz?
Ben de koronada kolonya sıkmaktan orijinal kılıfını tanınmaz hale getirmiştim. Orijinal kılıfını arıyorum ben de. Bilen varsa çok makbule geçer.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
İndirim kovalayıp bu kılıfı alın. Ben Amazon dan 67 TL ye yakaladım 1-2 hafta önce. Hem iyi koruyor hem de cihazın görselini gayet güzel ortaya çıkarıyor.

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
İndirim kovalayıp bu kılıfı alın. Ben Amazon dan 67 TL ye yakaladım 1-2 hafta önce. Hem iyi koruyor hem de cihazın görselini gayet güzel ortaya çıkarıyor.
mümkünse kılıflı haliyle bir kaç foto çekip ekler misiniz? spigen kılıflar kalınlaştırıyor cihazı genelde. bu ürünün inceliği nasıl?

Oyla:

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
mümkünse kılıflı haliyle bir kaç foto çekip ekler misiniz? spigen kılıflar kalınlaştırıyor cihazı genelde. bu ürünün inceliği nasıl?
Bende var bu kılıftan koruma harika ama bayabi kalınlaştırıyor teli

Oyla:
Üst Alt