Soru Kılıf + Koruyucu Cam Önerisi

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Kılıf bu yahu, ne müşteri hizmetleri? :D Adamlar kılıf için bir müşteri hizmeti yapmış daha ne olsun :D
Kılıf dahi olsa bu konuda özen gösteriyorlar ve bu güzel bişey. 6 ay garanti bile veriyorlar. Demeyin öyle. 5-10 liralık lastik kılıflara benzemez Spigen kılıfları hocam. Kalitesini bilen biliyordur zaten. O "Kılıf bu yahu" dediğiniz şey, zor bela bulup buluşturup binlerce lira verdiğimiz cihazlarımızı koruyor. Kılıf dışında farklı aksesuarlar da satıyorlar. Adamlar belli ki kılıf dahi olsa ürünlerinin arkasında duruyor. Kılıf diyip geçmemek lazım ;)

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Genellikle 1 ay ya da daha fazla süre beklediklerini, defalarca müşteri hizmetlerini arayıp bazen ulaşamadıklarını, ulaşsalar bile saçma sapan argümanlarla süreci daha da uzattıklarını, bahaneler ürettiklerini söylüyor bazı kullanıcılar hocam. Şimdi çevrimiçi desteklerine bu durumu sordum. "O zamanlar stok sıkıntısı çekiyorduk ama şimdi stoğumuz var. Bir an önce alın çünkü stoklar çabuk tükeniyor." dediler
Evet stok olayı çabuk bitiyor tabiki ben hepsiburada üstünden aldım hızlı ve sorunsuz geldi. Böyle sağlam aracı olunca sorun olmuyor hocam.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Evet stok olayı çabuk bitiyor tabiki ben hepsiburada üstünden aldım hızlı ve sorunsuz geldi. Böyle sağlam aracı olunca sorun olmuyor hocam.
Hepsiburada'ya ben de baktım hocam ama maalesef Redmi Note 10 Pro için kılıf satan bir satıcı bulamadım. Ben alana kadar umarım stok bitmez :D

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hepsiburada'ya ben de baktım hocam ama maalesef Redmi Note 10 Pro için kılıf satan bir satıcı bulamadım. Ben alana kadar umarım stok bitmez :D
Amazon gibi sitelerde mutlaka vardır hocam şimdiden siparişini verin taksit ile ödersiniz haha--

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Merhabalar. Tekrardan konu açmak istemedim buraya sorayım dedim. Spigen kılıf alacağım fakat daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadım.

180 TL'ye şu ürünü buldum;

Buradan sipariş verdiğimde yurtdışından mı geliyor, kargo gelirken bir problem vs bişey olur mu bilmiyorum.

Bir de burası var;

Ama çok daha pahalı. Doğrusu biraz kafam karıştı. Tecrübeli arkadaşlar nerden ne şekilde almalıyım yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

Indra881

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baha
Cihazım
Lenovo k6
Konular
0
Buradan sipariş verdiğimde yurtdışından mı geliyor, kargo gelirken bir problem vs bişey olur mu bilmiyorum.
Yurtdışından gelmiyor, Amazon TR tarafından gönderiliyor rahatlıkla alabilirsin hocam.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Yurtdışından gelmiyor, Amazon TR tarafından gönderiliyor rahatlıkla alabilirsin hocam.
Süre uzun olunca kafama takıldı biraz. Bu yüzden sordum aslında hocam. Bir de diğer site ile arada baya fiyat farkı var. Araya bayram girdiği için mi süre uzun bu kadar bilemedim

Indra881

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baha
Cihazım
Lenovo k6
Konular
0
Süre uzun olunca kafama takıldı biraz. Bu yüzden sordum aslında hocam. Bir de diğer site ile arada baya fiyat farkı var. Araya bayram girdiği için mi süre uzun bu kadar bilemedim
Prime üyeliğin varsa yarım teslim ediyorlar. Ücretsiz teslimat süresi bayram dolasıyla uzun olabilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İstersen hepsiburada'dan alabilirsin:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Prime üyeliğin varsa yarım teslim ediyorlar. Ücretsiz teslimat süresi bayram dolasıyla uzun olabilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İstersen hepsiburada'dan alabilirsin:
Olmadı hepsiburadadan alayım hocam. Çok daha rahat olur. Bayram dolayısıyla da gecikmesi sorun değil beklerim artık

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hala cihaz için uygun, Spigen kılıfta sorun çıkartmayacak dayanıklı bir ekran koruyucu bulamadım. Note 10 Pro kullanıp da ekran koruyucu alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba?

Üst Alt