İpucu Kılıf & Ekran Koruyucu Önerileriniz

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Ben taktım, cebime masaya vs nereye koyarsanız koyun kafanız rahat, çizilme derdi yok. Malum bizim telefonların kamera çıkıntısı var.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dh de okumuştum. Flash yanınca yansıma yaptı çıkardım diye. Onun nasıl bir şey aldığını bilmiyorum. Sizde de yapıyor mu test ettiniz mi?

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Dh de okumuştum. Flash yanınca yansıma yaptı çıkardım diye. Onun nasıl bir şey aldığını bilmiyorum. Sizde de yapıyor mu test ettiniz mi?
Deneme yapmadım hocam. Daha doğrusu dikkat etmedim. Ama ben memnunum. Çizilme derdi yok. Zaten aliexpresste 5₺ gibi birşey fiyatı. Alıp deneyin bence

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
TRY 7.49 54%OFF | ZNP 5D Screen Protector Tempered Glass For Xiaomi Redmi Note 5 5A Redmi 4X 5A 6A Protective Glass For Redmi 5 Plus 6 Pro S2 Film

Ekran koruyucu olarak da bunu aldım ve çok memnunum. Tavsiye ederim

alimurat07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
4
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Ekran koruyucu kullanmayı sevmediğimden ve çizilmesini de istemediğimden kapaklı deri kılıf kullanıyorum. Geçen gün üstüne arabanın kapısı kapandı telefon biraz yamuldu cam kırılmadı. Telefonu elimle düzelttim, sıkıntısı yok. Kredi kartı ve kağıt para için bölmeleri olanlardan alırsanız daha iyi. Cüzdan taşıma derdinden de kurtulursunuz.

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Ekran koruyucu kullanmayı sevmediğimden ve çizilmesini de istemediğimden kapaklı deri kılıf kullanıyorum. Geçen gün üstüne arabanın kapısı kapandı telefon biraz yamuldu cam kırılmadı. Telefonu elimle düzelttim, sıkıntısı yok. Kredi kartı ve kağıt para için bölmeleri olanlardan alırsanız daha iyi. Cüzdan taşıma derdinden de kurtulursunuz.
Ben de kapaklı kılıf arıyorum. Nerden aldınız acaba?

Üst Alt