Yardım KernelSU Nedir ve Nasıl kurulur?

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
S vendor ama R'ye geçecem
Telefon Modeli
REDMİ 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar telegram'da redmi 9 için 1-2 aydır çıkan kernellerde hep kernelSU desteği diye yazıyor bu nedir diye biraz araştırdım da magisk'ten ne farkı var ve magisk modülleri uyumlu değilmiş ne diye kullanıyorlar ozaman kernelsu bilgi verir misiniz

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
KernelSU ,lsposed ile uyumlu mu acaba ? lsposed üzerinde kullandığım bir modül varda
Uyumlu. Zygisk for KernelSU yüklemeniz lazım önce. Sonra da LSposed Zygisk yüklemelisiniz.

Zygisk for KernelSU yükledikten sonra Safetynet bozulduğu için Universal Safetynet Fix in Displax tarafından hazırlanan modunu da yüklemeniz lazım.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Uyumlu. Zygisk for KernelSU yüklemeniz lazım önce. Sonra da LSposed Zygisk yüklemelisiniz.

Zygisk for KernelSU yükledikten sonra Safetynet bozulduğu için Universal Safetynet Fix in Displax tarafından hazırlanan modunu da yüklemeniz lazım.
Teşekkürler usta peki bunu nasıl yükleyebilirim

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
10
Bu artık biraz Google'lık istek:)
Magiskte shamiko sayesinde Vakıfbank temassız ödemeyi açabiliyordum. Ksu da bunun bi yolu var mı.?
Vakıfbankası uygulaması içindeki Temassız ödeme kısmı root tan dolayı açılmıyor.

Oyla:

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Magiskte shamiko sayesinde Vakıfbank temassız ödemeyi açabiliyordum. Ksu da bunun bi yolu var mı.?
Vakıfbankası uygulaması içindeki Temassız ödeme kısmı root tan dolayı açılmıyor.
Ksu da hiçbir işleme gerek yok sadece root yetkisini vermek istediğiniz uygulamayı seçiyorsunuz o kadar.

Oyla:
Üst Alt