Yardım Kernelsu Kurulumu

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Elite Rom 14.0.3
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
İyi akşamlar arkadaşlar, Magisk'te Zygisk vs. tam stabil değil ve çok uğraştırıcı. Bu yüzden Kernelsu yüklemek istedim. Uygun Kernel'i buldum kurdum KernelSu Manager uygulamasına girdim çalışıyor görünüyor ama modül bölümünde magiskle çakışıyor bildirimi var. Nasıl çözebilirim? Magisk kaldırırsam recovery silinir mi? Bir de Play İntegrity'yi geçmek önemli yardımcı olur musunuz?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
İyi akşamlar arkadaşlar, Magisk'te Zygisk vs. tam stabil değil ve çok uğraştırıcı. Bu yüzden Kernelsu yüklemek istedim. Uygun Kernel'i buldum kurdum KernelSu Manager uygulamasına girdim çalışıyor görünüyor ama modül bölümünde magiskle çakışıyor bildirimi var. Nasıl çözebilirim? Magisk kaldırırsam recovery silinir mi? Bir de Play İntegrity'yi geçmek önemli yardımcı olur musunuz?
Birini silmeden diğerini kuramazsın, modülü kurabilirsin

Ekli dosyalar

• PlayIntegrityFix_v15.9.7.zip
    206,1 KB · Görüntüleme: 1
Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
Birini silmeden diğerini kuramazsın, modülü kurabilirsin
Bu modülü kullanıyorum şuan sorum şu Magisk'e kıyasla daha zahmetsiz ve sorunsuz bir deneyim alabilir miyim? Magiskle banka ve Google uygulamaları gizlemek zorunda kalıyorum ki bazen stabil çalışmıyor. Amacım root gerektiren uygulamalara (termux gibi) izin verip telefonu rootsuzmuş gibi kullanmak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ona göre Magisk'i kaldırcam sadece KernelSu kullancam zaten PIF dışında 3 tane kendi zevkim için kullandığım modül var.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bu modülü kullanıyorum şuan sorum şu Magisk'e kıyasla daha zahmetsiz ve sorunsuz bir deneyim alabilir miyim? Magiskle banka ve Google uygulamaları gizlemek zorunda kalıyorum ki bazen stabil çalışmıyor. Amacım root gerektiren uygulamalara (termux gibi) izin verip telefonu rootsuzmuş gibi kullanmak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ona göre Magisk'i kaldırcam sadece KernelSu kullancam zaten PIF dışında 3 tane kendi zevkim için kullandığım modül var.
Kernelsu tam da bu işe yarıyor zaten.
Uzun zamandır kullanıyorum hiçbir bankadan güvenlik uyarısı almadım. Hiçbir gizleme veya safetynet modülü de gerekmiyor.
Durmanız hata magiski direkt kaldırın.

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
Kernelsu tam da bu işe yarıyor zaten.
Uzun zamandır kullanıyorum hiçbir bankadan güvenlik uyarısı almadım. Hiçbir gizleme veya safetynet modülü de gerekmiyor.
Durmanız hata magiski direkt kaldırın.
Hocam AOSP mi yoksa MIUI mı kullanıyorsunuz şuan Elite rom kullandığım için Play İntegrity'de sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. Eğer sorun yaşarsam başka romlara geçip KernelSu ile devam etmek istiyorum.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam AOSP mi yoksa MIUI mı kullanıyorsunuz şuan Elite rom kullandığım için Play İntegrity'de sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum. Eğer sorun yaşarsam başka romlara geçip KernelSu ile devam etmek istiyorum.
MIUI ve Elite rom kullanıyorum ben de.
Söylediğim gibi hiçbir güvenlik uyarısı almadım şu ana kadar.
İntegrity kontrol etmedim ancak temassız ödeme vb çalıştıktan sonra pek takılmıyorum doğrusu ben.

Oyla:

Sypreus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
7
MIUI ve Elite rom kullanıyorum ben de.
Söylediğim gibi hiçbir güvenlik uyarısı almadım şu ana kadar.
İntegrity kontrol etmedim ancak temassız ödeme vb çalıştıktan sonra pek takılmıyorum doğrusu ben.
Hocam çok soru sordum ama Simple Play Integrity uygulaması ile kontrol edip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Hem Play Integrity hem de Safetynet geçiyorsa kurulum yapacağım.

Oyla:
Üst Alt