Soru Kernel veya Rom Önerisi

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Arkadaşlar selam.

Cihazımın bataryası biraz erken bitiyor. 3070 Mah düşük zaten ama 4-4,5 saat ekran süresi alıyorum. Şu an Eu.rom Stabil 11.0.3 sürümündeyim. Cihaz rootlu ve twrp yüklü. Bu arada cihaz çift sim imei repair yapılmış. Daha önce official (EU ve Global) romları da denedim ama aynı durum onlarda da mevcut. Bi ara Revos kullanmıştım aslında batarya daha iyiydi ama o da stabil değildi arada sapıtıyordu. Var mı önerisi olan. Oyun oynamam. benim için önemli olan stabil çalışması, kamera ve batarya. Rom veya kernel enerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar selam.

Cihazımın bataryası biraz erken bitiyor. 3070 Mah düşük zaten ama 4-4,5 saat ekran süresi alıyorum. Şu an Eu.rom Stabil 11.0.3 sürümündeyim. Cihaz rootlu ve twrp yüklü. Bu arada cihaz çift sim imei repair yapılmış. Daha önce official (EU ve Global) romları da denedim ama aynı durum onlarda da mevcut. Bi ara Revos kullanmıştım aslında batarya daha iyiydi ama o da stabil değildi arada sapıtıyordu. Var mı önerisi olan. Oyun oynamam. benim için önemli olan stabil çalışması, kamera ve batarya. Rom veya kernel enerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Çok kısa bir zamanda arama çubuğu ile şu konuyu buldum. Çoğu kişi tavsiye ediyor

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Çok kısa bir zamanda arama çubuğu ile şu konuyu buldum. Çoğu kişi tavsiye ediyor
Hocam ücretli bu verdiğiniz kernel. Cevap için yine de teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miroom tavsiye ederim
Mi Room stabil mi hocam?

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam ücretli bu verdiğiniz kernel. Cevap için yine de teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Room stabil mi hocam?
Google'dan indirebilirsiniz hocam apk olarak. O konudaki işlem bataryayı gerçekten iyileştiriyor en kötü drain'i bitiriyor yani beklemede fazla şarj gitmesini.

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Google'dan indirebilirsiniz hocam apk olarak. O konudaki işlem bataryayı gerçekten iyileştiriyor en kötü drain'i bitiriyor yani beklemede fazla şarj gitmesini.
Hocam indirim diyelim ileride rom değiştirdiğimde sürekli kullanabiliyor muyum? yani tekrar para ödemem gerekmiyor değil mi? bir de yorumlarına baktığımda son zamanlarda playde olumsuz yorumlar artmış gibi

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam indirim diyelim ileride rom değiştirdiğimde sürekli kullanabiliyor muyum? yani tekrar para ödemem gerekmiyor değil mi? bir de yorumlarına baktığımda son zamanlarda playde olumsuz yorumlar artmış gibi
O indireceğiniz uygulama kernel değil, sadece bir yardımcı program.

Oyla:
Üst Alt