Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Hocam indirdiğiniz dosya sıkıntılı inmiş olabilir. Ekran görüntüsü atma şansınız varsa hataya bakalım. Ben MasikX Rom'da dündendir kullanıyorum kurulumda herhangi bir hatayla karşılaşmadım şuana kadar sıkıntıda yaşamadım gayet iyi gidiyor.
Hocam magisk ve 75hz flaşların aid64 de 75 Hz fakat test ettiğimde 60 FPS gözüküyor hala ?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam magisk ve 75hz flaşların aid64 de 75 Hz fakat test ettiğimde 60 FPS gözüküyor hala ?
Hocam Kernel son güncel romlarla tam uyumlu olmayabilir.

Birde ekran Hz değerini linkteki siteden teyit edebilirsiniz.

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7

Hocam verdiğiniz linkte 60 FPS gözüküyor MIUI.eu v11 rom kernel marisa3.01 75 Hz yaptim aid@64 de 75 Hz gösteriyor pubg girdim 90 FPS çektim yine 60
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam verdiğiniz linkte 60 FPS gözüküyor MIUI.eu v11 rom kernel marisa3.01 75 Hz yaptim aid@64 de 75 Hz gösteriyor pubg girdim 90 FPS çektim yine 60
Şuan 72hz dtbo başka bir siteden indirip flasladim belki olur diye yine 60 FPS gösteriyor euda çalışması lazım miui11 ey v11.0.8.0 rom

Son düzenleme:

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Mesaj sahibi saldırgan davranış sergileme nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Bu konu boş hangi rom ve kernelde test edildi söyleyin bizde deniyelim farklı siteden rom ve kernel paylaşanlar dan nefret ederim çok belli paylastiginizdan belli sadece aida64 den 75 Hz veya 69 dz diye inanıp kullanılmış 75 Hz fakat test sonucu 60 Hz öğlen msj attım dönüş yapmadınız farklı siteden konu alip paylaşmak kolay yalan veya doğru bilemem test edildi çalışmıyor eski veya yeni sürüm haberiniz olsun boş konu iyi kapatılmamış sjsjss günde 5 rom 3 firmware flaşlayan adamım deneyip görmeden sağol diyen beyler hahaha

Bu konu boş hangi rom ve kernelde test edildi söyleyin bizde deniyelim farklı siteden rom ve kernel paylaşanlar dan nefret ederim çok belli paylastiginizdan belli sadece aida64 den 75 Hz veya 69 dz diye inanıp kullanılmış 75 Hz fakat test sonucu 60 Hz öğlen msj attım dönüş yapmadınız farklı siteden konu alip paylaşmak kolay yalan veya doğru bilemem test edildi çalışmıyor eski veya yeni sürüm haberiniz olsun boş konu iyi kapatılmamış sjsjss günde 5 rom 3 firmware flaşlayan adamım deneyip görmeden sağol diyen beyler hah

Deneyiip bana pubg veya testufo da 70hz aticak arkadaş a teşekkür edicem herkes farklı siteden alıntı yapıp çalışıyor diyor denemeden boşa zamab kaybı. Herkese iyi günler konu kilit lütfen MIUI 11 MIUI 12 denendi aida64 ön 75 Hz fakat 60 Hz test yöneticiler nerdesiniz ? Deneyip yalan doğru baktınız mi bazi arkadaşlarin teli unbirck oluyor kimin umrunda

Son güncel rom diyorsunuz MIUI 11 V11.0.8.0 2020 sürüm flasladigm rom revos,miuimix saymadifim rom denedim olmadı sjsjsjsjs iyi günler herkese

Son düzenleme:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Bu konu boş hangi rom ve kernelde test edildi söyleyin bizde deniyelim farklı siteden rom ve kernel paylaşanlar dan nefret ederim çok belli paylastiginizdan belli sadece aida64 den 75 Hz veya 69 dz diye inanıp kullanılmış 75 Hz fakat test sonucu 60 Hz öğlen msj attım dönüş yapmadınız farklı siteden konu alip paylaşmak kolay yalan veya doğru bilemem test edildi çalışmıyor eski veya yeni sürüm haberiniz olsun boş konu iyi kapatılmamış sjsjss günde 5 rom 3 firmware flaşlayan adamım deneyip görmeden sağol diyen beyler hahaha

Deneyiip bana pubg veya testufo da 70hz aticak arkadaş a teşekkür edicem herkes farklı siteden alıntı yapıp çalışıyor diyor denemeden boşa zamab kaybı. Herkese iyi günler konu kilit lütfen MIUI 11 MIUI 12 denendi aida64 ön 75 Hz fakat 60 Hz test yöneticiler nerdesiniz ? Deneyip yalan doğru baktınız mi bazi arkadaşlarin teli unbirck oluyor kimin umrunda

Son güncel rom diyorsunuz MIUI 11 V11.0.8.0 2020 sürüm flasladigm rom revos,miuimix saymadifim rom denedim olmadı sjsjsjsjs iyi günler herkese
Merhaba hocam, üslubunuz her ne kadar hoş olmasa da emek verip epeyi bir yazmışsınız..!

Yönetici arkadaşlarımızdan gören olmamış sanırım yoksa yazdıklarınıza müdahale etmeleri gerekirdi.

Şimdi deneyebilmek için fırsat buldum. Aslında denememe gerek bile yoktu. Çünkü 15. Sayfada şahsen çalıştığına dair ekran görüntüsü atmıştım,
Arkadaşlar sabahtan beri Ekranı 66 Hz olarak kullanıyorum herhangi bir problem (ısı veya performans kaybı) yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyun oynayanlar için pek tavsiye edilmiyor, ama günlük olarak kullanıyorsanız cihazı tazeleme hızını yükseltebilirsiniz. İlk mesajda nasıl yapılacağı ve hangi sürüm Kernel'in desteklediği belirtildi.
görünen o ki konudaki mesajları okumamışsınız ama yinede gönlünüz hoş olsun diye denedim. Öncelikle Kernelin ekran Hz artırma desteği ilk sayfada da belirtilen Hz lerde çalışıyor. Ekran videosu aldım izleyebilirsiniz.
>> 66 Hz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
>> 69 Hz
>> 72 Hz
>> 75 Hz

Testte Magisk olarak 20.4 ve MasikX 11.3 MIUI 11 romunu kullandım. Zamanında upload etmiştim. MIUI 11 lerde favori romumdu, keyifle epeyi kullanmıştım. Denemek isterseniz buyrun:

Büyük ihtimalle siz bütün denediğiniz romlarda 70 Hz olarak Kerneli flaşladınız haliyle çalışmadı, default 60 Hz çalıştı.

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7
Merhaba hocam, üslubunuz her ne kadar hoş olmasa da emek verip epeyi bir yazmışsınız..!

Yönetici arkadaşlarımızdan gören olmamış sanırım yoksa yazdıklarınıza müdahale etmeleri gerekirdi.

Şimdi deneyebilmek için fırsat buldum. Aslında denememe gerek bile yoktu. Çünkü 15. Sayfada şahsen çalıştığına dair ekran görüntüsü atmıştım,

görünen o ki konudaki mesajları okumamışsınız ama yinede gönlünüz hoş olsun diye denedim. Öncelikle Kernelin ekran Hz artırma desteği ilk sayfada da belirtilen Hz lerde çalışıyor. Ekran videosu aldım izleyebilirsiniz.
>> 66 Hz
>> 69 Hz
>> 72 Hz
>> 75 Hz

Testte Magisk olarak 20.4 ve MasikX 11.3 MIUI 11 romunu kullandım. Zamanında upload etmiştim. MIUI 11 lerde favori romumdu, keyifle epeyi kullanmıştım. Denemek isterseniz buyrun:

Büyük ihtimalle siz bütün denediğiniz romlarda 70 Hz olarak Kerneli flaşladınız haliyle çalışmadı, default 60 Hz çalış

Üslubumda bir sorun göremedim kusura bakmayın ben olması gerektiği gibi konuştum deneyip video alcam diyebilirsiniz msjdan sonra sanirsam 1 haftayı geçkin döndünüz neyse emeğiniz için tskrler kendinize iyi bakın video için teşekkürler

Osmpocco

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Poco x3
Konular
7

>> 66 Hz
>> 69 Hz
>> 72 Hz
>> 75 Hz

Büyük ihtimalle siz bütün denediğiniz romlarda 70 Hz olarak Kerneli flaşladınız haliyle çalışmadı, default 60 Hz çalıştı.
hocam romu flaşladım marisakernel 3.0.r1 ve magisk 20.4 kullandım fakat

>> 66 Hz
>> 69 Hz
>> 72 Hz
>> 75 Hz

Hocam dediklerinizi uyguladım fakat görüldüğü gibi aynı rom masik11.3 magisk20.4 neden böyle anlayamadım sorun ne olabilir verdiğiniz emegi hiçe saymak yerine denedim hocam fakat sorunum devam ediyor pil ve performansda sıfırladım aynı sorun

72 Hz 66 69 denedim fakat flasladigim hz doğru yazsada FPS vermiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-25-19-28-22-815_com.android.browser.jpg
    Screenshot_2021-07-25-19-28-22-815_com.android.browser.jpg
    234,5 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2021-07-25-22-22-22-908_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-07-25-22-22-22-908_com.android.settings.jpg
    203,5 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_2021-07-25-22-22-06-700_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2021-07-25-22-22-06-700_com.tencent.ig.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
İnvited geçen 12.0.6.0 geri yükledim root magisk falanda yaptım benim magisk günlükleri hep boş eskiden dolu olup girio kendim silerdim neden olmuş olabilir biliomusun

cengizxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenngiz durm
Cihazım
k20 pro
Konular
1
9t pro var suan eu 20.9.17 ındıyorum sırf kernel atmak ıcınn ınsallah atıcam marısayı andorıd 10 a geri donucem inşallah ama yanı andorıd 11 için hiç bişey cıkamaması uzucu yanı engolezes attım oda ekran karanlık parmak izi okuyucu calısmıyor ınsallah bunu ataarım guzel calısısır. Eu da

eneshckyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Marisa kernelin güncel anroid 11 versiyonlarını marisa kernelin telegram sayfasından indirebilirsiniz.

Üst Alt