Yardım Kendi kendine şarjı sömürüyor

ozantankus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
deep2kTV
Cihazım
Redmi Note 7PRO
Meslek
Ağ işletmenliği BT
Konular
2
2-3 ay önce anneme benim kullandığım telefonu vermiştim fakat,1 hafta önce bataryasında anormal bir sömrülme gördüm.telefon komple kapalıyken bile şarjı bitiyor.%100 şarj ediyorum sabah kalkıyorum %1 kalıyor.bazen kapanıyor şarja takılana kadar.Sebebi nedir?pilin ömrü bitmiş desem değil.içine sıvı kaçmış desem değil.ama belki sıvı teması olabilir sıçramayla vs alakalı.telefon durdugu yerde ekran kapalı hıcbırsey yuklu degıl.eskı miui 10 versiyonuna dondurdum.ona ragmen 1 saatte bir şarja baktığımda %40-45 bitiyor.sebebi nedir?

Telefoncuya götürdüm(ki bu durumlarda götürmem hiç)Akım çeken başka birşey var dedi.Pille alakalı değil dedi..banada mantıklı geldi.Delta servise goturcez mecbur.

Son düzenleme:

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
bimar teknik servis demek.Hayırlısı bakalım.Cihazı nezamandan beri kullanıyorsunuz ? yani sıfır cihazdada bu sorunların olması imkansız servis biraz atmış. çünkü cihazlar test edilip insanlara sunuluyor.sizinkinde illa sonradan bişey olmuştur.umarım sorununuz çözülür.imkan varsa 1-2 üst modele geçin :D note7 veya note 8.ben note 7 yi almıştım zamanında 650 tl yemi 700'e mi ne.imesini attırdım 50 tl ye hala kullanıyorum.bataryası çok ufak sorunlu onunda olması normal.cihaza az yazılım atmadım.daha dün cihazı gevur gibi yaktık güneşte kullandım biraz.dayanmaya calısıyor bana ama suan ıcın sorun yapmadıhandshake~~
ozantankus cihazı yaklaşık 3 hafta önce aldım yok hocam testede girse ona bunada girse oluyormuş maalesef başka firmada çalışan bizzat yakından arkadaşım var oluyor tüketici hakkını arayacak diyor hakda ne garanti işte Yes~~neyse 3 haftalık cihazı (yurtdışı) ne kullanabildim nede hayrını görebildim bekliyoruz sonucunu daha teknik servis dönüş sağlamadı oldu olmadı anakart elimizde kaldı yada tamm cihaz oldu diye bekliyorum artık araya hafta sonu girdi önümüzdeki hafta artık net bilgilerle dönüş yaparım foruma inşallah :?

Oyla:
Üst Alt