Yardım Kendi Kendine Duvar Kağıdı Değişmesi

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Merhabalar arkadaşlar telefonda nedense kendi kendine yarım saate orjinal kendi duvar kağıdına dönüyor artık canımı sıkmaya başladı orjinal temayı kullanıyorum her hangi bi 3. parti tema kurdum sonra eski orjinal temaya geçtim o süreden sonra artık duvar kağıdını hep kendi kendine değişiyor nasıl düzeltebilirim

HamitKURTT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
POCO X2
Konular
1
duvar kağıdı döngüsü uygulamasını kaldırmama rağmen yine değişti kendiliğinden :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ama bu şekilde yazı tipi de gitti

Oyla:

betull65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
betul56
Cihazım
Redmi note8
Konular
0
Yazı tipinizin değişmesinden kaynaklanıyor problem. Temalar kısmından klasik temanın dört seçeneğini de aktifleştirip uygulayın ardından telefonunuzu yeniden başlatın, istediğiniz duvar kağıdını ayarlayın artık eski duvar kağıdına geçmeyecektir
Redmi note 8 kullanıyorum temalara
Redmi note 8 kullanıyorum temalara
girince sadece duvar kağıtları ve bir kaç basit ayar çıkıyor ancak ne kadar kurcalasamda dediğinize benzer bir şey bulamadım onun dışında dediğiniz gibi yazı tipinin değişmesiyle beraber oldu bu olay

Oyla:

EmirKıran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Yazı tipinizin değişmesinden kaynaklanıyor problem. Temalar kısmından klasik temanın dört seçeneğini de aktifleştirip uygulayın ardından telefonunuzu yeniden başlatın, istediğiniz duvar kağıdını ayarlayın artık eski duvar kağıdına geçmeyecektir
Abim çok teşekkürler oldu cok yardımcı oldun ❤️❤️

Oyla:

Ali AS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar telefonda nedense kendi kendine yarım saate orjinal kendi duvar kağıdına dönüyor artık canımı sıkmaya başladı orjinal temayı kullanıyorum her hangi bi 3. parti tema kurdum sonra eski orjinal temaya geçtim o süreden sonra artık duvar kağıdını hep kendi kendine değişiyor nasıl düzeltebilirim
Hocam Ayarlar >> Uygulamalar >> Uygulamaları Yönet bölümünde "Android Sistemi" ya da "Sistem Arayüzü" uygulamasının, ya arkaplan etkinlikleri kısıtlanmış olabilir ya da bu iki uygulamadan herhangi biri zorla duruyor olabilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Ayarlar >>Uygulamalar >> Uygulamaları Yönet bölümünde "Android Sistemi" ya da " Sistem Arayüzü" uygulamalarından herhangi birinin arkaplan etkinlikleri kısıtlanmış olabilir ya da bu iki uygulamadan herhangi biri zorla duruyor olabilir. Zaten siz bu iki uygulamadan herhangi birini manuel olarak zorla durdurursanız duvar kağıdı kendi kendine değişiyor. Hatta duvar kağıdı sanırsam resimdeki gibi bir şey oluyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-01-11-25-00-701_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-12-01-11-25-00-701_com.miui.home.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Oyla:

Canbaba1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuddusi Can
Cihazım
Redmi note8pro
Konular
0
Bendede oluyor duvar kağıdı döngüsü kaldırım maalesef aynı sorun devam ediyor duvar kağıdı yarım saate bir değişiyor umarım bir an önce bu sıkıntı güncelleme den sonra düzelir

Oyla:

Göktuğ55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Öncelikle merhaba bu sorunu yaşayıp çözen biriyim adım adım açıklıyorum :
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > İzinler > Otomatik Başlatma > Duvar Kağıdı döngüsü aktif ise kapatın SORUN BENDE BÖYLE DÜZELDİ
SONRA AYARLARDAN ÇIKIN VE AYNI ADIMLARI BİDA YAPIN ORADA ÇALIŞIYOR YAZISI OLABİLİR.

Oyla:
Üst Alt