Sohbet Kedi sahiplendim taktik verirmisiniz

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İyide bunun Xiaomi ile ne alakası var
Xiaomi ile ilgili olmayan bir sürü konu açılıyor da bu konu sizi niye rahatsız etti? Adı üstünde.Genel ve Konu dış sohbet bölümü burası

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Yüzünün belli bir kısmı siyah mı? Attığınız resim siyah beyaz olunca ayırt etmek zor oluyor
evet bir tarafı siyah bir tarafı sarı hocam :D yav dün eliima aldım elimden inerken patisi elimi çizdi şuan kızarık birşey olur mu halsizlik var ama ondan olduğunu düşünmüyorum

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Xiaomi ile ilgili olmayan bir sürü konu açılıyor da bu konu sizi niye rahatsız etti? Adı üstünde.Genel ve Konu dış sohbet bölümü burası

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Rahatsız etmedi,genel ve konu dışı sohbet bölümünün olduğundan haberim yoktu

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Hocam arkadaşım da british kedi besliyor 4-5 aydır.Annesi de arkadaşımındı yavruyu Ankara'ya getirdik.Bunları sopa ucunda zil olan bir oyuncağı var bayılıyor resmen ona :D Tavsiyem bir kaç güzel oyuncak almanız ve evinize alışmasını sağlamanız olacak.Ha bir de unutmadan olur da acil dışarı çıkmanız gibi gereken durumlar olursa 2 ayrı yere mama ve su koymakta fayda var.Bol oyunlu günler :D

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
evet bir tarafı siyah bir tarafı sarı hocam :D yav dün eliima aldım elimden inerken patisi elimi çizdi şuan kızarık birşey olur mu halsizlik var ama ondan olduğunu düşünmüyorum
Evham yapmanız çok normal tırmamadan birsey olmaz. Su kabindaki suyu 2 3 güne değiştir. Oyun oynarken sık sık tirmalayabilir. Benim kollarım çizik içindeydi arkadaşlarım soruyordu ne oluyor sana diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerçekten hakkını vererek evinizdeki hayvanı besler ve benimserseniz mübarek bir iş yapmış olursunuz. Sahiplenme yolunu seçmenizden dolayı sizi tebrik ediyor ve derin hürmetlerimi sunuyorum

Son düzenleme:

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Evham yapmanız çok normal tırmamadan birsey olmaz. Su kabindaki suyu 2 3 güne değiştir. Oyun oynarken sık sık tirmalayabilir. Benim kollarım çizik içindeydi arkadaşlarım soruyordu ne oluyor sana diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gerçekten hakkını vererek evinizdeki hayvanı besler ve benimserseniz mübarek bir iş yapmış olursunuz. Sahiplenme yolunu seçmenizden dolayı sizi tebrik ediyor ve derin hürmetlerimi sunuyorum
teşekkür ederim şimdi annemle oynuyorlar. kedi muhabbet kuşuna göz koydu ama hayırlısı :D

Üst Alt