Soru kayıtsız redmi note 8 alınır mı?

cancanbongo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
mi 4
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar kayıtsız imei atılmış redmi note 8 almayı düşünüyorum 1400 tl civarı. Bir tanıdık gaziantepten getirecek. imei atılmış halde. İmei benim için sıkıntı olmaz kendi elimde eski telefonlar var imeisini değiştirebilirim. Sizce cihaz alınır mı bu fiyata? Ayrıca global sürüm olup olmadığını bilmiyorum onu nasıl sorgulayabilirim? Band 20 sorunundan dolayı global almak istiyorum da

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Şuan elimde Bir k30 var firmware sorunu yaşıyorum bende olmadı aldığım yerle irtibata geçeceğim ama k30dan uzak dururum bir akşamda çözemedim note 8 proyu yirmi dakika sürmemisti IMEI atma işlemleri vs

Ekli dosyalar

• 15953627509054112974834464758070.jpg
    15953627509054112974834464758070.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 7
Oyla:

cancanbongo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
mi 4
Konular
3
tamamdır teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun çıkarmaz global olmasa bile kendin global rom kurabilirsin IMEI atabilirim dediğinize göre firmware kurmak sizin için çok basit merak etmeyin fiyatına gelince şahsen ben ona 1400 vermek yerine gider mi 8 se mi 9se filan alırım 4gb ramli cihazların sonu gelmeye başlıyor uygulamalar güncelleme aldıkça yediği ram miktarı artıyor şuan orta seviye Bir cihaz bile alsanız 6gb Ramdan daha azına sahip olan Bir cihaz almayın yinede karar sizin
daha iyisini almak isterim ama bütçem çok kısıtlı. Çok oyun falan oynamayacağım zaten günlük kullanım sosyal medya film video vs. birkaç yıl bu şekilde kullanımda ram yeterli gelir diye düşünüyorum bu yüzden

Oyla:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
tamamdır teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha iyisini almak isterim ama bütçem çok kısıtlı. Çok oyun falan oynamayacağım zaten günlük kullanım sosyal medya film video vs. birkaç yıl bu şekilde kullanımda ram yeterli gelir diye düşünüyorum bu yüzden
Hocam ben de RN8 kullanıyorum çok oyun oynamiyorsaniz günlük kullanım için gayet yeterli cihaz kamerası da güzel yani ihtiyaçlarımı karşılıyor. Oyun da oynayan biriyim ve oyunlarda da üzmedigini soyleyebilirim. Global olup olmadığını teyit etmek için cihazın arka kapağına bakmak bile yeterli. Made in china yazisinin yaninda model nosu var harf ve sayilardan oluşan. Eğer son harfi G ise cihaz globaldir.

Oyla:

cancanbongo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
mi 4
Konular
3
Hocam ben de RN8 kullanıyorum çok oyun oynamiyorsaniz günlük kullanım için gayet yeterli cihaz kamerası da güzel yani ihtiyaçlarımı karşılıyor. Oyun da oynayan biriyim ve oyunlarda da üzmedigini soyleyebilirim. Global olup olmadığını teyit etmek için cihazın arka kapağına bakmak bile yeterli. Made in china yazisinin yaninda model nosu var harf ve sayilardan oluşan. Eğer son harfi G ise cihaz globaldir.

çok teşekkür ederim hocam. çok oyun oynamayacağım ara sıra belki. genelde sosyal medya internet falan işimi görür diye düşünüyorum ben de sağolun

Oyla:

terracide

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Huawei P20 lite
Konular
0
Global rom ve imei hersekilde halledilir, dediğiniz gibi kırsal bölgelerde çekme sorunu yaşatabilir. Bende bundan önce Çin redmi 5 plus vardı. Band eksikliğinden dolayı bir sorun yaşamadım ama yaşayanlar da çok tabiki. Yörenin baz istasyonlarında hangi bandı kullandığına bağlı
hocam bu sorun Xiaomi mi yoksa yurtdışı cihazı olmasından mı kaynaklı? Türkiye garantili cihazlarda böyle sorun olabilir mi?

Oyla:
Üst Alt