Sohbet Kayıtsız iphone telefonu süresiz kullanmak

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Telefon en fazla 4 gün açık kalıyorsa, bu yöntem hiç bir işe yaramaz. Dört günlük süre, cihaza imei işlemi yaptırana kadar geçecek zamanda, telefonun kapalı olmaktan kurtarır sadece...

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Bir başka yöntem daha paylaşılmış ;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bana göre, iphone alacak kadar parası olan adam zaten kayıtlı alır, kayıtsız alanlar bence sadece iphone meraklısı olup, Xiaomiden geçip tekrar geri dönenlerdir...onlarda zaten 8 ay kullanmadan dönüyorlar, o nedenle bunu deneyen olmamıştır....Xiaomilerde olacağını da hiç zannetmiyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bana göre, iphone alacak kadar parası olan adam zaten kayıtlı alır, kayıtsız alanlar bence sadece iphone meraklısı olup, Xiaomiden geçip tekrar geri dönenlerdir...onlarda zaten 8 ay kullanmadan dönüyorlar, o nedenle bunu deneyen olmamıştır....Xiaomilerde olacağını da hiç zannetmiyorum

iPhone 15 pro Max 1Tb yurtdışı fiyatı 1599 dolar hocam. Yani 45 bin civarı. 20 bin de kayıt parası. Etti 65 bin TL... Üstelik resmi kanaldan yapılan satışlarda Türkiye' de dahil bir yıl uluslarararası Apple garantisi var.
Peki aynı cihazın yurtiçi fiyatı ne? 100 bin TL... Garantisi 2 yıl. Yani nereden bakarsan bak arada 35 bin TL fark var. Evet parası olan iPhone alır ama aklı olan bence kayıtlı değil yurtdışı alır...giggle~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
iPhone 15 pro Max 1Tb yurtdışı fiyatı 1599 dolar hocam. Yani 45 bin civarı. 20 bin de kayıt parası. Etti 65 bin TL... Üstelik resmi kanaldan yapılan satışlarda Türkiye' de dahil bir yıl uluslarararası Apple garantisi var.
Peki aynı cihazın yurtiçi fiyatı ne? 100 bin TL... Garantisi 2 yıl. Yani nereden bakarsan bak arada 35 bin TL fark var. Evet parası olan iPhone alır ama aklı olan bence kayıtlı değil yurtdışı alır...giggle~~
Yorumsuz

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
103
Ben bunu mi kilit açmak için bölge değiştirip yapıyordum. Başvurudan sonra zaten gerek kalmıyordu. Kapanan sebekelerde bölgeyi ırak yapıp TT hatlarda başvuru oluyordu

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Yurtdışından alınıp da, imei kullanım süresi dolan telefonlara, imei değişikliği yaptırmadan önce, bu yöntemi denemekten zarar gelmez.

Hat tekrar açılıp da, uzun süreli kullanılırsa ne ala... Kısa süreli ise, uğraşmaya değmez.

Özetle; yorucu bir işlem değil. Herkes deneyebilir.

Deneyen arkadaşlar, deneyimlerini bu başlık altından paylaşırsa hep birlikte mutlu oluruz.

Üst Alt