Soru Kayıt islemi

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
Merhaba kayıt hakkında bilgisi olan varmı 12t pro için ilerleyen zamanlarda kayıt mümkün olur mu yoksa elden çıkarmayı düşünüyorum

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
İleriden kasıt 7-8 ay ise birşey söylemek zor

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
Şuan devre şeması yok belki o çıkarsa mümkün olabilir.
8 aylık zaman icerisinde cikmayadabilir yani hocam o zaman sıkıntı kapandığında çöp olur cihaz pasaport kaydı yaptirmamda mümkün değil bu durumu araştırmadan aldım şuan bı pişmanlık yaşadım açıkçası bu durumdan dolayi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
8 aylık zaman icerisinde cikmayadabilir yani hocam o zaman sıkıntı kapandığında çöp olur cihaz pasaport kaydı yaptirmamda mümkün değil bu durumu araştırmadan aldım şuan bı pişmanlık yaşadım açıkçası bu durumdan dolayi

yani şöyle çöp olmaz aslında tam olarak. 1.seçenek satabilirsiniz. 2.seçenek 8 ay dolunca 4 ay başka telefon kullanırsınız sonar yeni yıl girince yine cihaz açılır 8 ay daha devam :D

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Hocam mi 11 ultra kayıt yapılıyor direnç yöntemiyle bana göre 8 aylık süreçte çıkma ihtimali yüksek gibi hissediyorum tabi bu benim şahsi görüşüm cihazın çöp olması diye birşey yok sadece 4 ay kullanılmaz idarelik cihaz varsa işlem çıkana kadar idare edilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yani şöyle çöp olmaz aslında tam olarak. 1.seçenek satabilirsiniz. 2.seçenek 8 ay dolunca 4 ay başka telefon kullanırsınız sonar yeni yıl girince yine cihaz açılır 8 ay daha devam :D
Çok yaşayın hocam aklın yolu bir

byblueman

byblueman
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner arda
Cihazım
12t pro
Meslek
ön muhasebe
Konular
5
Hocam mi 11 ultra kayıt yapılıyor direnç yöntemiyle bana göre 8 aylık süreçte çıkma ihtimali yüksek gibi hissediyorum tabi bu benim şahsi görüşüm cihazın çöp olması diye birşey yok sadece 4 ay kullanılmaz idarelik cihaz varsa işlem çıkana kadar idare edilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok yaşayın hocam aklın yolu bir
Yeni yıl atladiginda her sene yenileniyormu bunu bilmiyordum 4 ay sıkarım o zaman dişimi ya elbet çıkar dediğinize göre çıkar o zaman 🙂

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Yeni yıl atladiginda her sene yenileniyormu bunu bilmiyordum 4 ay sıkarım o zaman dişimi ya elbet çıkar dediğinize göre çıkar o zaman 🙂
Aynen her yılbaşı sonrası yenileniyor sistem

sefas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
7
Aynen her yılbaşı sonrası yenileniyor sistem
8 ay kayıtsız kullanabiliyoruz sonra 4 ay kapalı kalıyor 2024 te cihaz nasıl geri açılıyor imei kayıtdışı değil mi tam anlatabilirseniz?

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
8 ay kayıtsız kullanabiliyoruz sonra 4 ay kapalı kalıyor 2024 te cihaz nasıl geri açılıyor imei kayıtdışı değil mi tam anlatabilirseniz?
Olay çok basit hocam cihazların kapanma kayıtları 1 ocakta sıfırlanıyor her yıl dönümünde 8 ay süreniz oluyor simdilik sistem bu şekilde çalışıyor 1 ocakta hattınız hemen acilmayabiliyor genel olarak sonra kapanan önce aciliyor gibi o yüzden sim2 tepsisine takılan hat ara ara cihaz kapat aç yaparak kontrol ediyoruz 1,3 gün arası açılıyor
Burda önemli bir nokta var kontrol edeyim sim1 de acilmismi derseniz sim1 IMEI surenizde başlar o yüzden sim kartınızı taktiginiz tepside ısrarcı olmak gerekiyor

Üst Alt