Soru Kayıt İle Alakalı Birkaç Soru

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam tekrar selamlar. Direnç işlemi görmüş cihazda twrp kalıcı olarak geliyor değil mi ? Yani dirençli cihaza tekrar eu/global kurduğumuzda twrp siliniyormu
Global yani resmi rom kurarsanız silinir. Resmi romlarda kalıcı olması için root şart.
Eu rom ile bir şey olmaz

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Global yani resmi rom kurarsanız silinir. Resmi romlarda kalıcı olması için root şart.
Eu rom ile bir şey olmaz
Hocam selamlar tekrar , daha önce dikkat etmemişim, cihaz açılırken açık kilit simgesi var fakat geliştirici seçeneklerinde oem kilidi kısmı pasif. Bunun kilidi açıkmı acaba ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam selamlar tekrar , daha önce dikkat etmemişim, cihaz açılırken açık kilit simgesi var fakat geliştirici seçeneklerinde oem kilidi kısmı pasif. Bunun kilidi açıkmı acaba ?

Magisk yüklü ise o gizlemiştir hocam. Bootloader kilidiniz açık.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1

bende de bu şekilde görünüyordu ordan usb hata ayıklamayı açtım sadece sonrasında yeniden başlatayım cihazı dedim. Cihaz edl moda girdi çıkmadı 5 saattir uğraşıyorum. Bi ara açıldı anında kapandı 2 kere bunu yaşadım. 1 ay önce direnç değişimi oldu ama sorun nerde bulamadım bir türlü. Magisk falan yoktu bendede ama kilit açık olmasına rağmen oem kilidini aç diye yazıyordu.

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Magisk yüklü ise o gizlemiştir hocam. Bootloader kilidiniz açık.
Magisk yok hocam sistemde. Satıcıya tekrar cihaz alacağımda sormuştum direnç den sonra mi kilidini bekleyecekmiyiz diye. Bunlar zaten açık dedi anlamadım.
bende de bu şekilde görünüyordu ordan usb hata ayıklamayı açtım sadece sonrasında yeniden başlatayım cihazı dedim. Cihaz edl moda girdi çıkmadı 5 saattir uğraşıyorum. Bi ara açıldı anında kapandı 2 kere bunu yaşadım. 1 ay önce direnç değişimi oldu ama sorun nerde bulamadım bir türlü. Magisk falan yoktu bendede ama kilit açık olmasına rağmen oem kilidini aç diye yazıyordu.
Geçmiş olsun hocam. Ben eu yada global rommu atsam diye düşünüyordum fakat bu mesajınızdan sonra ellemem muhtemelen. Ne yaptınız çözebildiniz mi

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
wildwachsend Dün götürdüm ustaya yarım saatte halletti. Soğuk lehim olmuş galiba dirençten sonra ama benle alakalı bir durum değilmiş. (işçilikle alakalı sanırım.) Şuan cihaz çalışıyor çok şükür dün farklı telefon arayışına bile girmiştim :D

Üst Alt