Yardım Karşı tarafa ses gitmemesi

sametaktay52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
xiaomi
Meslek
Front office manager
Konular
2
Merhabalar ben xiaomi redmi note 5a prıme kullanıyorum 2 gündür bir sıkıntı var telefonda görüşme esnasında karşı tarafın sesini alıyorum ama benim sesim karşı tarafa hiç gitmiyor bu neden olabilir

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Merhabalar ben xiaomi redmi note 5a prıme kullanıyorum 2 gündür bir sıkıntı var telefonda görüşme esnasında karşı tarafın sesini alıyorum ama benim sesim karşı tarafa hiç gitmiyor bu neden olabilir

Ayarlar/Telefon Hakkında menüsüne girerek Çekirdek Sürümü yazısına 3 defa basarak.
Gelen menüde 5/6/7/8. maddelerdeki yazan mikrofon testlerini yapabilirsiniz çalışıp çalışmadığına dair.

Oyla:

brunolupen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arsen
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Aynı telefonu kullanıyorum aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum arada ses gidiyor bazen gitmiyor

Oyla:

tolgabjk98

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi 8se
Konular
19
Çözümü buldunmu hendese aynı sorun var .

Kulaklıkla bile sesim gitmiyor video kayıtta 20 saniyeden sonra ses almiyor

Oyla:

MehmetAli53

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Merhaba 26.11.2019 tarihinde aldığım Xiaomi Redmi Note 8 markalı cep telefonunda bende yanı sorunu yaşamaktayım.Telefonla konuşma esnasında karşı tarafı duyabiliyorum ancak benim sesim karşı tarafa gitmiyor.Yeni aldığınız bir telefonda böyle bir sorun çıkması gerçekten sinir bozucu. Sorunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan biri varsa bizimle de paylaşsın lütfen

Oyla:

Mi kullanıcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhaba 26.11.2019 tarihinde aldığım Xiaomi Redmi Note 8 markalı cep telefonunda bende yanı sorunu yaşamaktayım.Telefonla konuşma esnasında karşı tarafı duyabiliyorum ancak benim sesim karşı tarafa gitmiyor.Yeni aldığınız bir telefonda böyle bir sorun çıkması gerçekten sinir bozucu. Sorunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan biri varsa bizimle de paylaşsın lütfen
Aynı sorun bende de var. Çözüm bulanildiniz mi?

Oyla:

werewolfman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
red mi not 8
Konular
1
Ayarlar/Telefon Hakkında menüsüne girerek Çekirdek Sürümü yazısına 3 defa basarak.
Gelen menüde 5/6/7/8. maddelerdeki yazan mikrofon testlerini yapabilirsiniz çalışıp çalışmadığına dair.
red mi not 8 de de aynı sorunu yaşıyorum.Aynı menüden mi test etmeliyim bende.

Oyla:

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Sıfırla ve persist.img flaşla recovery'den. Ben bu sorunu önceden bu şekilde halletmiştim. (fiziksel arıza yok ise tabi)

Oyla:

garezine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bugün mi9t proda aynı sorunu yaşadım.telefondan internet paylaşımı yapmıştım.telefondan ses gtmemeye başladı.vowifi bağlantısı vardı. Onu kapatınca düzeldi.eu beta son sürüm rom var.

Oyla:

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Bugün mi9t proda aynı sorunu yaşadım.telefondan internet paylaşımı yapmıştım.telefondan ses gtmemeye başladı.vowifi bağlantısı vardı. Onu kapatınca düzeldi.eu beta son sürüm rom var.
Aynen öyle.
Kanallar karışabiliyor bunu da nedenlerinden birisi diye düşünmekteyim.

Oyla:
Üst Alt