Yardım Karşı tarafa ses gitmemesi

sametaktay52

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
xiaomi
Meslek
Front office manager
Konular
2
Merhabalar ben xiaomi redmi note 5a prıme kullanıyorum 2 gündür bir sıkıntı var telefonda görüşme esnasında karşı tarafın sesini alıyorum ama benim sesim karşı tarafa hiç gitmiyor bu neden olabilir

ozyas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Red mi Note 8'i hepsiburadan aldım ses gitmiyor (Burada da paylaşımda bulunan arkadaşlar gibi) diye servise gönderdim. Servis iade izni verdi paramı geri aldım. Aynı telefonun farklı rengini istedim telefon yeni elime ulaştı. Yine aynı sorun var. Çözümü yok gibi yorumlara baktığım zaman bu tarz sorundan bahseden çok az. Haliyle çözümde yok

Oyla:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Red mi Note 8'i hepsiburadan aldım ses gitmiyor (Burada da paylaşımda bulunan arkadaşlar gibi) diye servise gönderdim. Servis iade izni verdi paramı geri aldım. Aynı telefonun farklı rengini istedim telefon yeni elime ulaştı. Yine aynı sorun var. Çözümü yok gibi yorumlara baktığım zaman bu tarz sorundan bahseden çok az. Haliyle çözümde yok

Konu sahibi samsung a gecti xiaomi ye tovbe etti bence tekrar para iadesi alabilirseniz başka model yada markalara yönelin derim kronik sorunlu olabilir

Oyla:

ozyas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Konu sahibi samsung a gecti xiaomi ye tovbe etti bence tekrar para iadesi alabilirseniz başka model yada markalara yönelin derim kronik sorunlu olabilir
Telefondaki sorun ekran sensöründenmiş konuşma sırasında yanlışlıkla sesi kesiyormuş daha dikkatli konuşunca ses gitme sorunu çözüldü.

Oyla:

h.eroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
mi10t pro 256
Konular
1
Bugün mi9t proda aynı sorunu yaşadım.telefondan internet paylaşımı yapmıştım.telefondan ses gtmemeye başladı.vowifi bağlantısı vardı. Onu kapatınca düzeldi.eu beta son sürüm rom var.
mi10t proda da aynı sorun vardı vodafon wifi 5G ile bağlanıyordum, normal wifi'ya geçince düzeldi, yalnız problem telefonun son güncellemesinden sonra başladı.

Oyla:

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
aynı ürüne biri 10bin biri 5bin isteyemez.
tabiki arada farklar olacak.
aldığınız ürünü iyice inceleyip ona göre almanız lazım
bütçenize uygun mu kullanışınıza uygun mu
markaları kötülemeyi doğru bulmuyorum.
bende samsungu sevmiyorum 2 düştüğü zaman telefon düzen tutturmuyor
ama aslında tüm hepsi yere düşünce öyle ama ben samsung ile 2 kez yaşadım sonra almadım
yani psikolojik
samsung alacak param olursa iphone alırım daha iyi bence

Oyla:

ardanisa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 4
Konular
4
Note 10 var bende bazen sesim karşıya geç gidiyor veya gitmiyor çözüm varmı acaba

Oyla:
Üst Alt