Yardım Karşı Taraf Kendi Sesini Duyuyor

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhaba;
Telefonda görüşme yaparken karşı taraf kendi sesini duyuyor, yani konuştuğun da sesi kendisine tekrar yankı olarak geri dönüyor. Global Beta Rom kullanıyorum. Volte filan baya kurcaladım sonuç yok. Kulaklıkla konuştuğum zaman hiç bir problem yok. Problemin nedeni ne olabilir sizce teşekkürler..

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Mi6 telefonumda aynı sorunu yaşadım denemediğim yöntem kalmadı en son delta servise gönderdim 2 kere gitti geldi 2ncisinde servis çalışanı bir arkadaş ile telefon görüşmem sonucunda halledildi şimdi sorunsuz kullanıyorum. Mikrofon yada hoparlörün olduğu bord yada parça değişimi yapılmış benim telefonumdan servis çalışanı arkadaş beni arayarak test etti sağolsun sorunumu çözdü.

Oyla:

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
havoc rom denedinizmi birde onu deneyin derim
Twrp olaylarını filan çok iyi bilmediğim için yanlış bir şey yapmak istemedim. Birde telefonun ana kartı filan değişti uzun süreç ritzyle uğraştım yine servise göndermek istemiyorum Xiaomi markasına lafım yok lakin şanssızlığıma büyük talihsizlik yaşadım gönül rahatlığı ile kullanamıyorum cihazı ☹️

Oyla:

myilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note7 Pro
Konular
0
merhaba
aynı sorunu bende redmi note7 de yaşıyorum. 10.3.5.0 global version. bu sorun daha çıok ses son sevide açık iken oluyor. sesi kıstığınızda bir nebze düzeldiğini iletiyor karşı taraftaki kişiler. yardımlarınızı rica ediyoruz

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar merhaba;
Telefonda görüşme yaparken karşı taraf kendi sesini duyuyor, yani konuştuğun da sesi kendisine tekrar yankı olarak geri dönüyor. Global Beta Rom kullanıyorum. Volte filan baya kurcaladım sonuç yok. Kulaklıkla konuştuğum zaman hiç bir problem yok. Problemin nedeni ne olabilir sizce teşekkürler..
Kılıf kullanıyorsanız eğer kılıfı çıkararak deneyin bide. Bazı kılıflar bu soruna sebep oluyor maalesef.

Oyla:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Konuşurken mikrofona elinizi koyup deneyin yine aynı sorun olucak mı

Oyla:

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Kılıf kullanıyorsanız eğer kılıfı çıkararak deneyin bide. Bazı kılıflar bu soruna sebep oluyor maalesef.
Kılıfsızda denedim sonuç yok maalesef.
Konuşurken mikrofona elinizi koyup deneyin yine aynı sorun olucak mı
Aynı şekilde problem devam ediyor. Fakat WhatsApp sesli görüşmelerinde jilet gibi hiç bir problem yok telefonu tekrar servise de göndermek istemiyorum kulaklıkla bütünleştim artık

Oyla:

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
Mi6 telefonumda aynı sorunu yaşadım denemediğim yöntem kalmadı en son delta servise gönderdim 2 kere gitti geldi 2ncisinde servis çalışanı bir arkadaş ile telefon görüşmem sonucunda halledildi şimdi sorunsuz kullanıyorum. Mikrofon yada hoparlörün olduğu bord yada parça değişimi yapılmış benim telefonumdan servis çalışanı arkadaş beni arayarak test etti sağolsun sorunumu çözdü.
hayret nasıl çözdüler benim mi6 oraya iki kere gitti 1 ay kaldı çözemediler bir çok şeyide değiştirdiler. sonra thh ile iade ettim telefonu. şuan mi8 var sorunu yok son yazılımı yüklemeyi korkuyorum çünkü mi6 da yazılım sonrası olmuştu

Oyla:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Hocam hoparlörde konuşurken nasıl tepki veriyor

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
hayret nasıl çözdüler benim mi6 oraya iki kere gitti 1 ay kaldı çözemediler bir çok şeyide değiştirdiler. sonra thh ile iade ettim telefonu. şuan mi8 var sorunu yok son yazılımı yüklemeyi korkuyorum çünkü mi6 da yazılım sonrası olmuştu
Şuan hiçbir problem kalmadı xiaomi.eu beta rom kullanıyorum sıkıntısız

Oyla:
Üst Alt