Sohbet Kargo

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Bayramdan 1 ay önce bir şey sipariş ettim ettiğim firma aras kargo ile göndermiş hala kargocu arkadaşlar elime ulaştırmadılar bir kaç gün önce kargo takip numarası ile baktığımdada teslim edilmiştir yazmışlar kargomu. şuan yapabileceğim bir şey var mı? Teslim edilen şubeyi arıyorum meşgule atıyolar sürekli

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bayramdan 1 ay önce bir şey sipariş ettim ettiğim firma aras kargo ile göndermiş hala kargocu arkadaşlar elime ulaştırmadılar bir kaç gün önce kargo takip numarası ile baktığımdada teslim edilmiştir yazmışlar kargomu. şuan yapabileceğim bir şey var mı? Teslim edilen şubeyi arıyorum meşgule atıyolar sürekli
O zaman şubeye gidin hocam.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bugğn bir gideyim bakalım ne değişecek
En azından kargonun akıbetini öğrenmiş olursunuz hocam.. Kargo teslim edilmiş ama sizde değil dikkatli olun..
Bu arada imza filan atmayın hiçbir yere kargonuzu elinize almadan.
Kolay gelsin hocam.

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
En azından kargonun akıbetini öğrenmiş olursunuz hocam.. Kargo teslim edilmiş ama sizde değil dikkatli olun..
Bu arada imza filan atmayın hiçbir yere kargonuzu elinize almadan.
Kolay gelsin hocam.
Gittim konuştum az önce kargo buraya gelmemiş dedi çıkış noktasındaki şubede barkod falan düşmüş olabilir dedi. burdaki arkadaş niye teslim edildi diye yazmış o zaman dedim bakalım dedi sisteme girip baktı öyle bir şey yazılmamış dedi oysaki 2 gün önce en son baktığımda teslim edilmiştir yazıyordu ben arayınca silmişler.En son araştırması yapılıyor dedi bende bulunmıcak değil mi dedim mizahi bir tavırla oda aynı şekilde sanmıyorum dedi kısaca kaybolmuş

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Gittim konuştum az önce kargo buraya gelmemiş dedi çıkış noktasındaki şubede barkod falan düşmüş olabilir dedi. burdaki arkadaş niye teslim edildi diye yazmış o zaman dedim bakalım dedi sisteme girip baktı öyle bir şey yazılmamış dedi oysaki 2 gün önce en son baktığımda teslim edilmiştir yazıyordu ben arayınca silmişler.En son araştırması yapılıyor dedi bende bulunmıcak değil mi dedim mizahi bir tavırla oda aynı şekilde sanmıyorum dedi kısaca kaybolmuş
Bu kargonun sorunu hocam, ne aldınız bilmiyorum ama aldığınız yer ile irtibata geçip para iadesi alıp kapatın konuyu, onlar kendi aralarında uğraşıp dursun

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Bu kargonun sorunu hocam, ne aldınız bilmiyorum ama aldığınız yer ile irtibata geçip para iadesi alıp kapatın konuyu, onlar kendi aralarında uğraşıp dursun
Öyle yaptım hocam tekrar gönderecekler yurtiçi kargo ile bakalım bunda ne sorun yaşayacağız :D

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular