Soru Kararsız kaldım

Batuhanbako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Mi8 SE ile Mi8 lite arasında kaldım beni arada tek bırakan şey Mi8 SE nin global olmaması sizce hangisini almalıyım ?

alastor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atılay
Cihazım
Mi8 SE
Konular
4
Mi8 SE tabiki de,
Lite yanından geçemez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

alastor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atılay
Cihazım
Mi8 SE
Konular
4
Mi 8 se daha iyi doğru anladım sanırım , lite daha iyi gibi olmuş virgül koymayınca
Evet bende 8SE kullanicisiyim.Miroomla kullaniyorum.Pil, performans herşey yerinde pişman etmez.Size ne kullanıyorsunuz şu anda hocam?

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
2,5 aylık mi8 lite deneyimim oldu tek söyleyeceğim şu SAKIN BULAŞMA.

Burada ve DH de biraz araştırma yapsan telefonun ne kadar sıkıntılı olduğunu görürsün. Zaten en sonunda yıldım 2 gün önce elden çıkarıp note 7 siparişi geçtim.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi Globe tatmin eder mi?miroom çok sade ve bir kere hata ile karsilasmadim.pil süresi mükemmel.Bu arada bilmedigim için soruyorum :)

Aynı bir fark yok , sadece bu rom daha sade : eu ile aynı neredeyse

Oyla:

bhayzc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baha
Cihazım
Discovery
Konular
2
Mi 8 lite için konuşabilirim şuan sahip olduğum cihaz komik olan bir durum var iki cihaz aldık ikiside global ikiside hb üzerinden biri arkadaşıma biri bana neyse onun cihaz siyah benim mavi sadede gelecek olursak benim cihazımda sorun yok küçük 1-2 yazılım sorunuda güncellemelerle düzelir çünkü xiaomi yazılım konusunda oldukça iyi ve güncel arkadaşlarda yorumda demiş zaten güncellemelerle düzelir diye neyse diğer siyah cihazda ise sorun üstüne sorun şebeke,mobil veri,kendiliğinden bağlantı koparma,instagram lag donma vs.. tabi şaşırdık ayrıca dediklerimi atıyor tutuyor sanmayın tamamen gerçek durumu hemen internetde arattık aldığımız sonuç;

''Bazı mi 8 lite cihazları sorunlu,bazıları ise sorunsuz'' cümleye dikkat ediniz ''Bazıları'' şansınıza kalmış bir durum gibi görünüyor şahsen ben cihazımdan aşırı derecede memnunum pubg gibi oyunları hd son ayarda oynuyor ve kasmıyorsa gram donma takılma olmuyorsa tüm işlemlerimde en ufak yavaşlık yoksa benim için konu orada kapanır tabi cihaz benim ihtiyaçlarıma yetiyor burada soru şu; karşılaştırdığınız cihazlardan hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor hangisi size makul önemli olan bu.

Saygılarımla

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Mi 8 lite için konuşabilirim şuan sahip olduğum cihaz komik olan bir durum var iki cihaz aldık ikiside global ikiside hb üzerinden biri arkadaşıma biri bana neyse onun cihaz siyah benim mavi sadede gelecek olursak benim cihazımda sorun yok küçük 1-2 yazılım sorunuda güncellemelerle düzelir çünkü xiaomi yazılım konusunda oldukça iyi ve güncel arkadaşlarda yorumda demiş zaten güncellemelerle düzelir diye neyse diğer siyah cihazda ise sorun üstüne sorun şebeke,mobil veri,kendiliğinden bağlantı koparma,instagram lag donma vs.. tabi şaşırdık ayrıca dediklerimi atıyor tutuyor sanmayın tamamen gerçek durumu hemen internetde arattık aldığımız sonuç;

''Bazı mi 8 lite cihazları sorunlu,bazıları ise sorunsuz'' cümleye dikkat ediniz ''Bazıları'' şansınıza kalmış bir durum gibi görünüyor şahsen ben cihazımdan aşırı derecede memnunum pubg gibi oyunları hd son ayarda oynuyor ve kasmıyorsa gram donma takılma olmuyorsa tüm işlemlerimde en ufak yavaşlık yoksa benim için konu orada kapanır tabi cihaz benim ihtiyaçlarıma yetiyor burada soru şu; karşılaştırdığınız cihazlardan hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor hangisi size makul önemli olan bu.

Saygılarımla

Mavi renk 6 - 128 lik kullanıyorum. Sorun yaşamadım ve cok memnunum ayni şekilde :)

Oyla:

Batuhanbako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Evet bende 8SE kullanicisiyim.Miroomla kullaniyorum.Pil, performans herşey yerinde pişman etmez.Size ne kullanıyorsunuz şu anda hocam?
Hocam pil konusunda sıkıntı çektiniz mi hiç ? Mâlum batarya 3120mAh

Oyla:
Üst Alt