Yardım Kameraya bağlanılamıyor hatası

Kajmeji

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Forum puanı
0
Merhaba, cihazim da ek de göründüğü gibi bir hataya alıyorum.Arka kameraya geçince karşılaşıyorum ön kamera çalışıyor bir sıkıntı yok birkaç kez yeniden başlatmayi denedim ama hala aynı şekilde devam ediyor.Yardimci olursanız çok memnun olurum.
You must be registered for see images attach

alim88

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Ali
Cihazım
J7
Konular
0
Forum puanı
1
Sorunu çözebildiniz mi?

Sami15/07

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Alisami
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Forum puanı
3
Bu sorunu çözebildiniz mi
Merhaba, cihazim da ek de göründüğü gibi bir hataya alıyorum.Arka kameraya geçince karşılaşıyorum ön kamera çalışıyor bir sıkıntı yok birkaç kez yeniden başlatmayi denedim ama hala aynı şekilde devam ediyor.Yardimci olursanız çok memnun olurum.
Bu sorunu çözebildiniz mi

easede

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Forum puanı
44
Yeniden başlatınca problem çözülmediyse telefonu sıfırlamayı deneyin, hatta hard reset atın. Eğer problem devam ederse garanti mevcutsa garantiye gönderin. Yeni yazılım atılıp denenir, ya da donanımsal olabilir.

alim88

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Ali
Cihazım
J7
Konular
0
Forum puanı
1
Yeniden başlatınca problem çözülmediyse telefonu sıfırlamayı deneyin, hatta hard reset atın. Eğer problem devam ederse garanti mevcutsa garantiye gönderin. Yeni yazılım atılıp denenir, ya da donanımsal olabilir.
Evet kamera değişimi olunca düzelmişti.

Üst Alt