Yardım Kamera uygulaması tatmin edici değil? Tavsiye...

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Merhaba,

2 hafta önce huawei mate 20 light modelinden geçtim,

note 9s in kendi kamera uygulamasında gece modu yetersiz gibi geldi bana,

şöyle ki;

önceki telefonumda gece modunda bir fotoğrafın çekilmesi 4-30 sn civarında sürüyordu,
9s de hemen çekiyor ama sonuç bence hüsran, fotoğrafı yakınlaştırınca belli oluyor durum.

ancak 9s de pro modda pozlama süresini kendim ayarlayınca daha tatminkar fotolar çekebiliyorum.

Özellikle gece modunda güzel sonuçlar veren bir kamera uygulaması tavsiye edebilir misiniz? (Lütfen gece modunda kullanıp güzel sonuçlar aldıysanız yazın.)

not: telefonu sabitleyip, deklanşör zamanını 2 sn gecikmeli çekiyorum, titremeden kayıp olmasın diye... sorun uygulamada.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Birkaç program denemiştim.
Kaçak apk yüklemek istemiyorum, ama programı inceliim.
Teşekkürler.
Umarım güncellemeyle düzeltirler.

Kaçak apk nedir hocam sigaramı bu :) Merak etmeyin bir problem çıkmaz gece kaliteli fotoğraflar için gcam olmazsa olmaz. Tabi pozlamayı manuel ayarlayıp da çekilebilir ama elde çekim için gece gcam şart.

Oyla:

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Telefonu aldıktan sonra birkaç program denedim.

Google kamera uygulamasına alternatif olabilir düşüncesiyle burdan paylaşıyorum.

ben pro değilim ancak bu 3 programla deneyimlerim fena değildi, ama yorumlamadan önce lütfen ayarlar vs deneyin,
ben başka programları da deneyip eleyerek buraya yazdım.
dışardan apk yüklemek istemiyorum, (google kamera vb)

adobe lightroom

camera mx

footej camera 2

Oyla:

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1
Merhaba,

2 hafta önce huawei mate 20 light modelinden geçtim,

note 9s in kendi kamera uygulamasında gece modu yetersiz gibi geldi bana,

şöyle ki;

önceki telefonumda gece modunda bir fotoğrafın çekilmesi 4-30 sn civarında sürüyordu,
9s de hemen çekiyor ama sonuç bence hüsran, fotoğrafı yakınlaştırınca belli oluyor durum.

ancak 9s de pro modda pozlama süresini kendim ayarlayınca daha tatminkar fotolar çekebiliyorum.

Özellikle gece modunda güzel sonuçlar veren bir kamera uygulaması tavsiye edebilir misiniz? (Lütfen gece modunda kullanıp güzel sonuçlar aldıysanız yazın.)

not: telefonu sabitleyip, deklanşör zamanını 2 sn gecikmeli çekiyorum, titremeden kayıp olmasın diye... sorun uygulamada.
Merhaba! Aşşağıda verecegim ilgili linkteki kameradan su ana kadar daha iyisini görmedim. Kesinlikle deneyebilirsin. İyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt