Sohbet Kamera toz almaması için çözümüm

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100

mkm5838

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
rn9s
Konular
1
Cihaz bende yok hocam, görsel internetten bulunma. Eğer garanti yoksa full kaplama yaptırmak çözüm olabilir.
Telefon 2 güne falan elime geçecek bu konuları görünce bi tık soğudum doğrusu ancak tam kaplayan kılıf alsam yeterli mi olur acaba diye düşünüyorum hali hazırda carbon stickerım da var çizip kesebilirim fotoğraftaki gibi iki işlemi de yaparsam sorun yaşamam sanırım
-garantisiz

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Alalı 1 hafta olmadı bu konuya takıldım baya. Şimdi denedim kağıt falan girecek yer yok bende baya yapışık durumda. Xiaomi nin bunu çözeceğine inanabilirim ama xiaomi Türkiye ne yapar merak ediyorum. Sıfır telefonların açılması huzursuzluk verici. Bir dönem lg v20 kullanıcıları ilk hafta arka kamera camı çatlamasından yaşamışlardı buna benzer bir sorunu.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Telefon 2 güne falan elime geçecek bu konuları görünce bi tık soğudum doğrusu ancak tam kaplayan kılıf alsam yeterli mi olur acaba diye düşünüyorum hali hazırda carbon stickerım da var çizip kesebilirim fotoğraftaki gibi iki işlemi de yaparsam sorun yaşamam sanırım
-garantisiz
Kılıf tek başına yeterli gelmez büyük ihtimal, ancak hava geçirmeyecek şekilde carbon kaplama yaparsanız kılıfa bile gerek kalmaz bence.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
1 ay oldu 2 tane note 9s aldık kameranın çevresi aşırı tozlu ama kamera içine 1 tane bile toz girmemiş. Hepsinde bu sorun yok galiba.

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Doğruluğunu bilemem ama reddit ve mi forumda haziran sonrası üretilenlerde sıkıntı olmadığını okudum. Ben de temmuz gibi aldım ve kağıt girmiyordu. halen de toz yok. İnşallah da olmaz.

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
-garantisiz
Benim kullandığım kılıfta tam kaplayan kılıf, yine de toz topluyor ama normal kılıf kadar değil. Uzun vadeli kullanımda ne olur bilinmez. Ben o silikonu yaptığımda hem tabanca bozuktu hem de ilk denememdi sonra tekrar yaptım ve tam kaplayan kılıf ile hiç belli olmuyor. Cihaza bakmak için kılıftan çıkaran arkadaşlarım dahi orada silikon olduğunu anlamadı ben söyleyene kadar. Biraz özenle yapılırsa hiç bir sorun olmaz. En azından cihazın açılma ihtimalini düşünmekten iyidir.

Ekli dosyalar

• IMG-20200827-WA0000.jpg
    IMG-20200827-WA0000.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 23
Üst Alt